1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Виноградівське сміттєзвалище - це предмет шантажу населення та засіб піару, - соцмережі

10.10.2020 18:28 Аналітика Думка

Сміттєзвалище не впорядковане і слугує джерелом забруднення навколишнього середовища, предметом шантажу населення та засобом піару для політичних партій.

Сміттєзвалище не впорядковане і слугує джерелом забруднення навколишнього середовища, предметом шантажу населення та засобом піару для політичних партій.

Про це йдеться в дописі користувача мережі Фейсбук Анатолія Сікори.

Нижче текст мовою оригіналу:

Спостерігаю за дискусією, яка розгорнулась у мережах навколо дозволу на вивезення ТПВ до міського звалища з навколишніх сіл, наданий Виноградівською міською радою на черговій сесії.

Одні поводяться, як при кріпосному праві з панського плеча надаючи селянам милість на краще життя. Інші, як супермени кидаются на допомогу знедоленим. Однак, всі ці рішення як старій бабі кадило.

Проблема сміття залишається проблемою. По суті нічого не робиться для її вирішення. Перспективи побудови сміттєпереробного заводу чи бодай сортувальної станції нема. Не запроваджено роздільного збору сміття. Просвітницька робота серед населення не проводиться. Сміттєзвалище не впорядковане і слугує джерелом забруднення навколишнього середовища, предметом шантажу населення та засобом піару для політичних партій.

Потрібно не говорити, а з чогось починати. Встановити контейнери для збору пластику. Встановити обладнання з сепарації ТПВ, а надалі невеликий піролізний комплекс з їх переробки, які дадуть можливість громаді не витрачати, а заробляти на смітті, - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Іван Бушко раніше заявляв, що треба ліквідувати стихійні сміттєзвалиша у селах нової Виноградівської громади, однак робити це з одночасним запуском системи сортування.

Натомість на нещодавній сесії Виноградівських міської ради депутати просто відновили збір відходів з усього району на міське сміттєзвалище.

Читайте на ГК:Знайшла прихисток на Виноградівщині: неймовірні шедеври створює переселенка з Харкова (ФОТО)
Читайте на ГК:Зник безвісти ще у 2015 році: захисника з Виноградівщини посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня (ФОТО)
Читайте на ГК:Боровся за життя до останнього: клята війна забрала життя виноградівця (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська