1. Новини Закарпаття
  2. >

Як за допомогою мобільного додатку стежитимуть за ізольованими українцями

08.04.2020 23:31 Аналітика

Вчора глава Міністерства цифровий політики повідомив про готовність додатки "Дій будинку", яке буде контролювати пересування громадян на ізоляції. А тепер у відомстві роз'яснили, як працює додаток.

Вчора глава Міністерства цифровий політики повідомив про готовність додатки

Пояснення опубліковано в Facebook міністерства.

Мобільний додаток створено для моніторингу за дотриманням режиму самоізоляції відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 11 березня "Про запобігання від поширення на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаної коронавірусів SARS-CoV-2". З його допомогою будуть стежити за такими категоріями громадян:

повернулися з країн, де зафіксовано спалах COVID-19;
контактували з хворими;
хворіють COVID-19 і знаходяться на домашньому лікуванні або мають симптоми інфекції.

За допомогою програми громадянин реєструється в місці проходження ізоляції. Після цього кілька разів в день йому будуть приходити повідомлення про необхідність завантажити підтвердження перебування вдома (FaceID, Селфі і разове зняття геолокації). Фото перевірять на достовірність за допомогою штучного інтелекту.

У наступному релізі "Дій вдома" буде передбачена можливість екстреного дзвінка на гарячу лінію Міністерства охорони здоров'я, а також замовлення ліків і продуктів онлайн.

Нагадаємо, підтверджено перший випадок Covid-19 на Виноградівщині (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Курси валют: гривня дещо відіграла падіння
Читайте на ГК:1032-га річниця з дня хрещення Київської Русі-України: історія свята
Читайте на ГК:"Офіс-баня-ресторан і ніяких "чорних п'ятниць"": як змінюється мода і ціни на одяг через пандемію, - Страна
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська