1. Новини Закарпаття
  2. >

За тиждень збитки світової економіки через коронавірус вже сягнули 5 трильйонів доларів

28.02.2020 17:19 Аналітика

Починаючи з 2008 року цей тиждень був найгіршим

Починаючи з 2008 року цей тиждень був найгіршим

Так, індекс світових акцій MSCI World, який відстежує майже 50 країн впав майже на 10% за тиждень - найгірший показник з жовтня 2008 року, інформує Телеграф.

Акції Уолл-стріт впали на 4,4% тільки в четвер. Індекси втратили 12% з моменту досягнення рекордного максимуму всього дев'ять днів тому.

Прибутковість захисних 10-річних держоблігацій США досягла рекордного мінімуму в 1,241%. Останній мінімум становив 1,247%.

Надії на те, що епідемія, яка почалася в Китаї наприкінці минулого року, закінчиться через кілька місяців і що економічна активність швидко повернеться до норми, розвіялися, оскільки число випадків у світі зросла.

"Найбільший ризик - це те, що відбувається зараз у Сполучених Штатах та інших великих країнах за межами Азії", - сказав глава SEI Investments по азіатським акцій Джон Лау.

У той же час підвищується ймовірність, що Федеральна резервна система знизить процентні ставки в США в наступному місяці, а інші великі центральні банки наслідуватимуть їхній приклад, щоб спробувати позбавити економіку проблем і запобігти глобальний спад.

Нагадаємо, як коронавірус вже б'є по українській економіці, - Страна

Читайте на ГК:День сміху 2021: історія і традиції свята
Читайте на ГК:Американська спортсменка порадувала фанатів відвертими знімками (ФОТО)
Читайте на ГК:В Чехії вперше від початку лютого кількість випадків Covid-19 знизилося до меньше ніж 10 тисяч
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...