1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

“Демонстрація багатства і поклоніння грошам”: Китайські соцмережі змінюють тренд і хизування статками вже не в пошані

77

Один із сервісів заявив, що видалятиме публікації із дорогими автомобілями та нерухомістю.

“Демонстрація багатства і поклоніння грошам”: Китайські соцмережі змінюють тренд і хизування статками вже не в пошані

Безліч людей користуються соцмережами. Це не лише зручний спосіб зв'язку з колегами та друзями. Соціальні мережі так чи інакше впливають на наш світогляд. Такі сервіси формують цілу культуру нинішніх та майбутніх поколінь. Китайські соцмережі врахували це та вирішили змінити тренд. Отож в Азії поклоніння грошам вже не в пошані.

Про це пише One.ua з посиланням на видання The Guardian.

Як стало відомо, популярні у КНР соціальні мережі впроваджують нову політику для користувачів. Сервіси фільтруватимуть контент і видалятимуть публікації, які демонструють заможність та хизування розкішним життям. Зокрема, йдеться про такі платформи як Weibo та Douyin.

До прикладу, адміністрація сервісу мікроблогів Weibo до небажаного контенту віднесла публікації користувачів з “демонстрацією багатства і поклоніння грошам”. Отож платформа видалятиме контент, який демонструє розкішну нерухомість і занадто дорогі автомобілі. 

На думку команди Weibo подібна політика допоможе створити “цивілізоване, здорове і гармонійне соціально-екологічне середовище”. У компанії впевнені, що нові правила спонукатимуть людей публікувати “високоякісний, правдивий і позитивний ціннісно орієнтований контент”. Як стало відомо, сервіс вже видалив більш ніж 1 100 публікацій. 

Дотримуються подібної політики і у компаніях Douyin та Xiaohongshu. Отож з контенту  Douyin лише за останній тиждень зникло 4 701 повідомлень та 11 акаунтів. А сервіс  Xiaohongshu позбувся 4 273 дописів, які не відповідають зазначеній політиці та 383 профілів користувачів.

Проте у The Guardian впевнені, що таке очищення інформаційного простору пов'язане з чималим розривом між багатим та бідним населенням Китаю. Саме задля скорочення такого величезного розриву у суспільстві і впроваджуються подібні правила. 

Читайте також: Google стане платним?: користувач повинен буде заплатити за пошуковик в деяких випадках

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber