1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

Споруда, що слугувала захистом для королів: археологи виявили стародавнє королівське укриття (ФОТО)

190

У Синайській пустелі виявили 3500-річну королівську фортецю.

Споруда, що слугувала захистом для королів: археологи виявили стародавнє королівське укриття (ФОТО)

На археологічному об’єкті Тель-Хабва в Північному Синайському регіоні археологи виявили залишки віковічної королівської фортеці, яка датується близько 3500 років тому.

Ця укріплена споруда, споруджена з сирцевої цегли, вважається одним із палаців, які, ймовірно, використовувались для проживання давньоєгипетських військових чиновників та, можливо, королівської родини під час правління фараона Тутмоса III (1479–1425 рр. до н.е.).

У той час єгипетські правителі часто проводили військові походи на сході Середземного моря, і одним з найчастіше використовуваних маршрутів був прохід через Синайську пустелю. Таким чином, місце розташування цієї фортеці мало велике стратегічне значення для забезпечення та розміщення військ в процесі військових кампаній.

Споруда, знайдена на місці Тель-Хабва (Тхаро), складається з двох послідовних прямокутних залів та кількох прилеглих приміщень. Головний вхід, розташований на північному боці, веде до першого залу, що оточений трьома колонами з вапняку. Наукові аналізи артефактів, знайдених всередині будівлі, вказують на те, що вони датуються періодом правління фараона Тутмоса III з Вісімнадцятої династії Нового царства. Ці спостереження дозволяють припустити, що споруда, ймовірно, використовувалась як королівське укриття.

Читайте також: "На Закарпатті мочили дівок у потоці, а ті пищали": наймокріший день в регіоні й "болотянка" в пляшках

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber