1. Новини Закарпаття
  2. >

Як очистити кеш Telegram без втрати важливих даних: поради фахівців

04.03.2024 22:51 ІТ і технології Актуально

Майже у кожного у смартфоні є популярний месенджер Telegram, але мало хто знає, як правильно очистити сміття без втрати важливого та потрібного.

Майже у кожного у смартфоні є популярний месенджер Telegram, але мало хто знає, як правильно очистити сміття без втрати важливого та потрібного.

Telegram, яким сьогодні користуються багато українців, втім як і інші месенджери, з часом його використання займає дедалі більше пам'яті в смартфоні і починає поступово гальмувати роботу девайса. Для того щоб безболісно позбутися накопичених гігабайт, досить очистити кеш Telegram на смартфоні, пише Уніан.

При цьому видаляти корисний додаток не потрібно. Адже, якщо ви після цього повторно встановите Telegram на свій девайс, то всі видалені гігабайти негайно ж повернуться знову. Тому є простіший та ефективніший метод, за якого, до того ж, вам не доведеться жертвувати накопиченою інформацією.

При цьому всі потрібні дані збережуться, а ваш смартфон "буде вам вдячний". Процедура ця нескладна, і займе у вас максимум кілька хвилин. Потрібно просто очистити кеш у Telegram. Причому і на iOS, і на Android ця операція проводиться практично однаково.

Як очистити кеш у Telegram

Алгоритм складається лише із трьох кроків:

  • зайти в налаштування Telegram;
  • перейти в розділ "Дані та пам'ять" → "Використання пам'яті";
  • натиснути на опцію "Очистити кеш".

false

false

Сам процес очищення, як і виконання цього алгоритму, займає менше хвилини. Цю процедуру можна періодично повторювати в міру користування Telegram. До речі, вона годиться як "очищувальний" засіб і для інших додатків.

false

Читайте також: «Київстар» готується до запуску нового коду: чи вплине він на існуючі номери оператора?

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська