1. Новини Закарпаття
  2. >

Як вибрати зарядний пристрій для Apple iPhone 14?

15.11.2023 16:14 ІТ і технології Голос Карпат

⠀

Всі моделі серії iPhone 14, включаючи 14, 14 Plus, 14 Pro та 14 Pro Max, зручно поставляються з кабелем, але без зарядного пристрою. Тут ми розкажемо для вас, яка зарядка на айфон 14 про макс підійде найкраще для вас, та як правильно вибрати зарядний пристрій.

Якщо ви віддаєте перевагу швидкій зарядці для iPhone 14, то найкращим вибором буде зарядний пристрій Power Delivery потужністю 20 Вт. Використовуйте кабель USB-C to Lightning, що постачається з вашим iPhone 14, для підключення до швидкого зарядного пристрою. Протягом всього півгодини ваш смартфон може бути заряджений на 55-60%, що суттєво перевищує приблизно 30% заряду, що досягається стандартним 12-ватним зарядним пристроєм за той самий проміжок часу. Важливо відзначити, що не обов'язково мати оригінальний зарядний пристрою від Apple — зарядні пристрої від інших відомих брендів пропонують також високу швидкість.

Чи можете ви використовувати свій старий зарядний пристрій і кабель?

Для тих, хто розглядає використання старого зарядного пристрою з портом USB-A, це залишається цілком прийнятним варіантом у поєднанні з кабелем USB-A to Lightning для заряджання iPhone 14. Проте заряджання триватиме приблизно в 2-3 рази довше, ніж за допомогою швидкого зарядного пристрою USB-C.Крім того, новий кабель iPhone 14 більше не підходить до старого USB-A зарядного пристрою, що робить практичним вибір швидкого зарядного пристрою з новим кабелем для прискореної зарядки iPhone.

Бажаєте зарядити свій iPhone без проводів?

Бездротова зарядка є ще одним зручним варіантом для зарядки. Із зарядним пристроєм Apple MagSafe потужністю 15 Вт ви можете швидко заряджати свій iPhone 14, уникаючи незручних кабелів. Магнітне кріплення забезпечує надійне з'єднання, і протягом півгодини ваш акумулятор може досягти до 30%. Якщо бажаєте одночасно заряджати свої Apple Watch та AirPods разом із iPhone 14, то вам підійде зарядна док-станція.

Бажаєте зарядити свій iPhone 14 у дорозі?

З автомобільним зарядним пристроєм iPhone ви ніколи не залишитеся з розрядженим акумулятором або без навігації в дорозі. За допомогою автомобільного зарядного пристрою USB-C ваш акумулятор буде заряджено приблизно на 50% після півгодини їзди. Для цього ви можете використовувати кабель, що входить до комплекту постачання вашого iPhone. Бажаєте заряджати 2 пристрої Apple одночасно? Виберіть автомобільний зарядний пристрій із кількома портами.

Хочете зарядити кілька пристроїв?

Для тих, хто стикається з обмеженою кількістю розеток, зарядний пристрій із кількома портами стає практичним рішенням. Цей варіант особливо зручний під час відпустки, спрощуючи процес заряджання різних пристроїв Apple. Швидка зарядка для Apple iPhone 14 та iPad можлива за допомогою порту швидкої зарядки USB-C, в той час як порт USB-A призначений для зарядки Apple Watch і AirPods. Ви також можете заряджати свій iPhone через цей порт, але це займе більше часу.