1. Новини Закарпаття
  2. >

Який повербанк вибрати для айфону?

Трапляються ситуації, коли розряджений iPhone може створити серйозні проблеми. Наприклад, ви чекаєте на важливий дзвінок, а система сповіщає про низький рівень батареї і вимикається.

 Трапляються ситуації, коли розряджений iPhone може створити серйозні проблеми. Наприклад, ви чекаєте на важливий дзвінок, а система сповіщає про низький рівень батареї і вимикається.

Як не стати заручником таких обставин? Звичайно мати з собою універсальну батарею. 

Що таке PowerBank?

 Коротше кажучи, це портативна батарея здатна забезпечити живленням телефону, коли доступу до стандартної зарядки немає. Таким чином сучасні технології забезпечують нас альтернативним джерелом енергії у найнеобхідніші моменти. Повербанки мають невеликі розміри, тому їх можна легко використовувати мобільно, сховавши в невеликій сумочці або ящику рукавички авто.

Яку модель універсальної батареї вибрати?

 Це питання варто поставити, якщо ви хочете ефективно і насамперед безпечно заряджати свій iPhone. Смартфони Apple - це продукція преміум класу, тому віддавати перевагу варто аксесуарам високої якості. Наприклад, топовий повербанк ємністю 20000mAh знайдете тут https://www.aks.ua/uk/catalog/dopakkym/emkost-mach/20000. Крім ємності, також слід враховувати і ряд важливих параметрів при виборі такого обладнання, а саме:

  • кількість портів USB

 Чи має це значення при виборі повербанку для iPhone? Так. Якщо ми заряджаємо лише iPhone, то буде достатньо одного USB-виходу. Однак кілька портів USB дають більше можливостей, адже можна одночасно заряджати, наприклад Apple Watch і телефон. 

  • індикатор зарядки повербанку

 Це дуже важливий елемент конструкції. Знаючи кількість енергії, яка є у нас у запасі, можна уникнути неприємних сюрпризів. Доступний відсоток заряду або навіть кількість точок на дисплеї інформуватиме користувача про рівень заряду повербанку. Звичайно, це також зручно не тільки при зарядці телефону, але і при підзарядці самого повербанка..

  • зовнішній вигляд та вага

 Повербанки з часом трохи змінили свої візуальні параметри. Це вже не просто портативні та важкі пристрої. Асортимент продукції неймовірно різноманітний і дизайн може бути будь-яким. Щодо габаритів, то вони залежатимуть від ємності встановленого акумулятора.

 Чи зможе повербанк безпечно заряджати iPhone? 

 Варто знати, що безпека є ключовим питанням. Топові пристрої Powerbank мають захист від короткого замикання або навіть перегріву. Тому економити на цьому аксесуарі точно не варто, адже від нього залежить правильне заряджання та робота преміального мобільного пристрою.