1. Новини Закарпаття
  2. >

Щоб не нашкодити батареї: фахівці розповіли скільки разів на день можна заряджати смартфон

16.12.2022 01:25 ІТ і технології Актуально

Корисні поради для того, щоб продовжити життя вашого ґаджета.

Корисні поради для того, щоб продовжити життя вашого ґаджета.

Більшість власників смартфонів не задумуються над тим, скільки разів на день заряджати свій гаджет. Лише коли батарея виходить з ладу, користувачі пристроїв розуміють, що щось не так. Фахівці зійшлися на одному: кількість зарядок на день ніякої ролі не відіграє, головне – не допускати повної розрядки смартфона, пише iTechua.com.

Деякі власники смартфонів вважають, що чим рідше заряджається гаджет, тим довше прослужить батарея. Але це міф. Смартфон потрібно заряджати за необхідності. Адже кожен з нас проводить з пристроєм у руках різну кількість годин, і відповідно у когось смартфон тримає заряд увесь день, а комусь доводиться ставити його на зарядку по кілька разів на добу.

Не рекомендується залишати телефон на зарядці на всю ніч, бо це якраз шкідливо для батареї. Коли гаджет заряджається до 100%, то акумулятор зношується швидше. Найоптимальніше — тримати заряд у межах 40-80%. Нічого страшного, якщо ви будете ставити смартфон на зарядку вранці, вдень та ввечері. 

Заряджати смартфон фахівці рекомендують тим зарядним пристроєм, що йшов у комплекті, тобто оригінальним. Використовуючи "рідну" зарядку, можна максимально захистити акумулятор від поломок і таким чином продовжити термін служби смартфона.

Читайте також: Корисний лайфхак: як зарядити смартфон від звичайних батарейок

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Гороскоп на 4 лютого для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:“Німі” дзвінки від шахраїв: чим небезпечні такі дзвінки та що робити у таких випадках