1. Новини Закарпаття
  2. >

Де придбати польські автозапчастини?

Велика кількість б/в автомобілів ввозяться в Україну з Європи, так само й автозапчастини. Пояснюється це, в першу чергу, величезним асортиментом, хорошою якістю та доступною ціною.

Велика кількість б/в автомобілів ввозяться в Україну з Європи, так само й автозапчастини. Пояснюється це, в першу чергу, величезним асортиментом, хорошою якістю та доступною ціною.

Крім того, покупка б/в запчастини з Польщі має й такі переваги:

1. в наявності деталі навіть для рідкісних та старих марок авто;

2. в основному це оригінальні нові та б/в деталі;

3. надається гарантія на встановлення та перевірку;

4. запчастини в гарному стані, оскільки зняті з автомобілів без пробігу українськими дорогами;

5. мінімальний ризик придбання мотлоху та браку.

Варто відзначити, що асортимент містить деталі виключно для іномарок, оскільки вітчизняні автомобілі в Європі не мають попит.

Польські інтернет-магазини автозапчастин

Перед тим, як поїхати до Польщі, щоб купити запчастини, радимо ознайомитись з асортиментом та цінами на спеціалізованих сайтах. Наприклад, найвідомішими ресурсами, де продаються автотовари є Allegro.pl, OLX.pl, Otomoto.pl. Перейдіть у розділ автотовари та виберіть відповідну категорію. Такі сайти мають рейтинг продавців, тому ви можете ознайомитись з кількістю покупців та їхніми відгуками. Єдиним недоліком таких ресурсів являється необхідність гарно володіти польською мовою.

Польські авторозбірки

Розбірка (шрот) — це спеціальна майстерня, де автомобілі розбирають на запчастини. Там ви зможете знайти практично будь-які компоненти. В Польщі найбільшою популярністю користуються німецькі та англійські автомобілі, тому ви без проблем знайдете запчастини для таких марок, як Audi, VW, Mercedes, Range Rover та ін. Також на авторозбірках можна придбати в гарному стані вживані автозапчастини Nissan, Honda, Mazda, Subaru та ін.

Доставка польських запчастин в Україну

Якщо у вас немає можливості самостійно привезти запчастину з Польщі, то можна замовити її доставку в спеціальних сервісах. Таким чином, вам не знадобиться самому їхати за кордон та вчити польську мову. Такі сервіси зроблять все за вас: допоможуть вибрати підходящу деталь, викуплять її у продавця та доставлять до вас. Крім того, співробітники сервісу ретельно оглядають деталь на відсутність пошкоджень та відповідність замовлення, тому ви гарантовано отримаєте той товар, який замовляли. Від вас знадобиться лише внести певну передоплату (для покриття послуг на транспортування) та під’їхати у відділення транспортної компанії, щоб забрати замовлення. Даний спосіб дозволить значно зекономити ваш час та гроші.