1. Новини Закарпаття
  2. >

“Не можна бажати смерті Путіну й Лукашенку”: У Facebook змінюють правила модерації дописів

Зміни до правил стосуються і соцмережі Instagram, якою також володіє Meta Platforms.

Зміни до правил стосуються і соцмережі Instagram, якою також володіє Meta Platforms.

У Facebook змінюють правила й заборонять бажати смерті очільникам держав, зокрема російському президенту Володимиру Путіну і самопроголошеному президенту Білорусі Олександру Лукашенку.

Про це пише "Українська правда" з посиланням на видання Reuters, яке в свою чергу посилається на лист співробітникам Meta Platforms, підписаний президентом відділу зовнішніх зв’язків Ніком Клеґом.

"Ми звужуємо фокус, щоби прояснити в наших вказівках (для модераторів контенту – ред.), що ми не будемо заохочувати й терпіти заклики до насильства проти росіян загалом.

Ми також не дозволяємо  заклики до вбивства голови держави. Тому, щоби усунути неоднозначність стосовного того, яке наше ставлення, ми звужуємо наші правила, щоби чітко прояснити, що ми не підтримуємо на наших платформах заклики до вбивства голови держави .

Це важкі рішення. Ситуація в Україні стрімко змінюється. Ми намагаємось думати про наслідки, і ми постійно переглядаємо наші правила з огляду на те, як розгортаються події", - зазначив Клеґ.

Лист розіслали співробітникам на внутрішній платформі в неділю 13 березня.

Представники Meta не відповіли на запит про коментар від Reuters.

У листі Клеґ додав, що нові зміни стосуються працівників, які займаються модеруванням і видаленням контенту, котрий порушує правила соцмережі. 

У компанії планують також надіслати вказані зміни до правил до незалежної ради з контролю. Цю раду утворили при компанії, щоби її члени могли розглядати складні випадки і зважували всі наслідки стосовно обмеження свободи думки і вираження в соцмережах, якими володіє компанія Meta.

Нагадаємо: В прямому ефірі телеканалу Росії з’явилася дівчина з антивоєнним плакатом (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:«Я вбив його, тому що хотів потрапити у в’язницю»: українця засудили на 17,5 років тюрми в Празі
Читайте на ГК:Катастрофа усього людства: оприлюднили страшні й маловідомі факти про Голокост
Читайте на ГК:Між собою розмовляли російською: двох жінок прийняли за українок та висадили з автобусу (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська