1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. ІТ і технології

ЗВІТ ДЕПУТАТА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЛЕДИДИ ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА ЗА 2021 РІК

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VIII-го скликання від Закарпатської обласної організації Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

ЗВІТ ДЕПУТАТА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЛЕДИДИ ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА ЗА 2021 РІК

Голова фракції - уповноважена особа політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ». На даний час являюсь членом постійної депутатської комісії з питань бюджету.

На виконання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також до положень ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», інформую громадськість про свою депутатську діяльність за звітний період.

Моя діяльність, як депутата обласної ради, першочергово спрямована на захист інтересів жителів громад нашого регіону, відстоювання їх законних прав, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, визначених Конституцією України, законами України – «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Закарпатської обласної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутата обласної ради.

Протягом звітного періоду відвідував майже всі пленарні засідання сесій Закарпатської обласної ради, президії, засідання постійних комісій. Також брав участь у розробці проєктів рішень, які вносилися на розгляд обласної ради, вносив пропозиції по ряду питань під час пленарних засідань сесій.

У діяльності депутата звернення та запити є основними інструментами для впливу на ту чи іншу ситуацію, вирішення певних проблем виборців. 

Особисто ініціював розгляд та затвердження на сесії обласної ради звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення прийняття законопроєкту № 4197-д «Про ринок деревини» у частині зняття мораторію на експорт лісоматеріалів у необробленому вигляді. Також було ініційовано депутатський запит до Закарпатської ОДА щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з процедурою реєстрації тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів. Ініційовано депутатський запит до Закарпатської ОДА про надання інформації щодо ситуації, яка склалася у лісовій галузі області, та перспектив її розвитку, зокрема із таких проблемних питань як самовільні рубки, незаконний збут деревини,  контроль за наявністю відповідної дозвільної документації, заборгованість із виплати заробітної плати працівникам галузі Також був автором (співавтором) інших депутатських звернень та запитів.

Також протягом періоду здійснення депутатських повноважень, регулярно проводив зустрічі з жителями округу, від якого балотувався, з метою обговорення нагальних питань.  Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

Потягом звітного періоду, кошти, виділені з обласного бюджету на виконання делегованих повноважень, були мною розподілені відповідно до звернень громадян. В рамках виконання Регіональної програми «Турбота», було спрямовано адресну допомогу жителям Закарпатської області, які опинилися у складній життєвій ситуації.

 

З повагою,

депутат Закарпатської обласної ради 

Олександр Ледида

Найсвіжіші новини: