1. Новини Закарпаття
  2. >

Автономні роботи-кур`єри: Hyundai запустить в масове виробництво

Автомобільна компанія Hyundai Motor разом з Woowa Brothers розпочали спільний проєкт з розробки універсальних роботів-кур'єрів.

Автомобільна компанія Hyundai Motor разом з Woowa Brothers розпочали спільний проєкт з розробки універсальних роботів-кур'єрів.

Основою проєкту буде розроблена компанією Woowa платформа, повідомляє 24канал. Роботи Woowa Brothers будуть виконувати замовлення до місця розташування клієнта зі швидкістю приблизно 5-6 кілометрів за годину.

Розробники вже тестують невелику партію роботів і обіцяють вивести випробування і виробництво на новий рівень.

Програмне забезпечення Woowa зараз проходить випробування у Південній Кореї. Безпілотні роботи самостійно обходять перешкоди і знаходять клієнта, відстежуючи його смартфон. Коли робот прибуває на місце, користувач підтверджує свою особистість через додаток і забирає замовлення.

Hyundai обіцяє розширити й модернізувати цю систему і зробити роботів розумнішими, а сам парк Woowa — значно більшим за рахунок власних виробничих потужностей. Роботи навчаться пересуватися в складних умовах.

Партнери будуть збирати дані з кожного замовлення, аналізувати перешкоди і готувати роботів до нових ситуацій. Крім того, буде розроблена інтегрована система управління, здатна керувати всім парком роботів через хмару. В результаті Hyundai отримає повноцінний сервіс, здатний обслуговувати відразу кілька районів одного міста.

Нове партнерство – це частина плану Hyundai з диверсифікації бізнесу. Компанія постійно пробує себе у нових проєктах, пов'язаних з робототехнікою, і нарощує свої можливості у цій сфері, купуючи перспективні стартапи.


Нагадаємо, що Tesla за біткоїни: електрокари можна буде купити за криптовалюту

Читайте на ГК:В РФ 12-річний школяр отримав повістку у військкомат (ФОТО)
Читайте на ГК:Щоб не розбудити кота: мережу розсмішило кумедне відео з пітбулем (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Ми думаємо над цим»: Путін знову заговорив про ядерний удар, — ЗМІ

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська