1. Новини Закарпаття
  2. >

Google запускає Alpha Global

Співробітники Google з 10 країн створили профспілкову коаліцію Alpha Global

Співробітники Google з 10 країн створили профспілкову коаліцію Alpha Global

Організація буде контролювати відносини між Google і материнською компанією Alphabet. Зараз до її складу входять 13 профспілок.

Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву

Працівники компанії об'єдналися в глобальну коаліцію через кілька тижнів після того, як в США і Канаді була створена профспілка Alphabet Workers Union, пише The Verge. Спочатку в нього увійшли 230 співробітників Google, однак за тиждень їх кількість збільшилася до 700. Після цього інженер-програміст компанії і голова профспілки Парул Кул заявив, що боротьба за свої права не повинна обмежуватися парою країн - тому працівникам слід об'єднуватися з колегами з-за кордоном, щоб «зміцнити командний дух і протистояти несправедливості з боку роботодавця».

Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот

Поки Alpha Global не має офіційних юридичних можливостей для роботи з Google. Керівники коаліції пообіцяли, що протягом найближчого часу будуть намагатися вирішити всі паперові питання, після чого профспілка зможе офіційно представляти інтереси співробітників в судах в разі будь-яких порушень з боку Alphabet.

Alpha Global став частиною міжнародної федерації профспілок UNI Global Union - вона представляє інтереси в цілому 20 мільйонів співробітників різних компаній. Генеральний секретар UNI Крісті Хоффман привітала створення глобальної коаліції профспілок співробітників Alphabet і заявила, що проблеми такої великої компанії повинні вирішуватися на міжнародному рівні.

Поки до складу коаліції входять профспілки з США, Великобританії, Німеччини, Швейцарії, Швеції, Ірландії, Бельгії, Данії, Фінляндії та Італії

Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка
Читайте на ГК:Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?
Читайте на ГК:«Я вбив його, тому що хотів потрапити у в’язницю»: українця засудили на 17,5 років тюрми в Празі