1. Новини Закарпаття
  2. >

Ілон Маск розповів, як зміняться супутники Starlink з наступного року

Засновник SpaceX підтвердив припущення користувачів.

Засновник SpaceX підтвердив припущення користувачів.

Маск пояснив, що це прототипи нових супутників Starlink v0.9 з системою лазерного зв'язку. Їх компанія зараз виводить на полярну орбіту для тестування міжспутникового зв'язку.

Читайте на ГК:Названа група людей з підвищеним ризиком зараження COVID-19

Також Маск пояснив, що з наступного року всі нові супутники Starlink будуть обладнані лазерним зв'язком.

Угруповання супутників Starlink 1-го покоління, які зараз виведено на орбіту, не має на борту системи міжспутникового зв'язку (ISL - Inter Satellite Link), вони можуть отримувати і передавати інформацію тільки на Землю. SpaceX раніше запустила невелику кількість тестових супутників з прототипами такої системи. У вересні 2020 року SpaceX повідомила про перші тести міжспутникових каналів зв'язку. Ця система дозволяє вирішувати проблему зв'язку в тих районах планети, де на землі неможливо встановити Gateway Starlink з підведеною до нього ВОЛЗ для доступу в інтернет, наприклад, в морях і океанах на великій відстані від берегової лінії.

SpaceX з травня 2019 року виводить на орбіту групи міні-супутників в рамках проекту Starlink. У 2020 році SpaceX планувала покрити зв'язком Starlink Північну Америку, а до кінця 2021 року - майже всю планету.

Читайте на ГК:Вчені розповіли, якою буде Земля в 2500 році
Читайте на ГК:У Санкт-Петербурзі трьох дівчат запрягли в карету (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Лікар назвала симптом легкого перебігу COVID-19
загрузка...