1. Новини Закарпаття
  2. >

YouTube видалив рекордну кількість відео за час пандемії

З квітня по червень 2020 року YouTube видалив більше відеороликів, ніж будь-коли

З квітня по червень 2020 року YouTube видалив більше відеороликів, ніж будь-коли

Протягом цього періоду сервіс використовував здебільшого свої алгоритми для модерації, ніж живих людей. Про це повідомляється в офіційному блозі YouTube.

За другий квартал хостинг видалив 11,4 мільйона роликів - це майже вдвічі більше, ніж за перший квартал року з січня по березень (6,11 мільйона), і на два з невеликим мільйона більше, ніж за аналогічний період минулого року (9 мільйонів ).

Читайте на ГК:"Смерть зрадникам": бельгійські фанати вивісили скандальний банер на адресу форварда збірної України

В YouTube пояснили, що через вимушені скорочення тимчасових і людських ресурсів були змушені вибирати між потенційно недостатніми і потенційно надмірними заходами - і вибрали друге, вважаючи відповідальність за зміст контенту своїм головним пріоритетом. «Ми віддали перевагу більш низькому рівню точності [роботи алгоритмів], щоб переконатися, що ми видаляємо якомога більше фрагментів образливого змісту», - йдеться в блозі YouTube.

Найбільше роликів було видалено через захист дітей від небезпечного контенту - 33,5%. Ще 28,3% були помічені як «спам» або «що вводять в оману», 14,6% - за присутність «оголення», 10,6% - за надмірну жорстокість і 8,1% - за заклики до насильства.

Найбільше не пройшли модерацію відеоролики, які були завантажені з США - понад два мільйони. З Росії видалили майже 407 тисяч відео.

Читайте на ГК:За лічені хвилини згорів 35-поверховий хмарочос /ВІДЕО
Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 7 листопада для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Місячне затемнення 8 листопада: астролог попередила про небезпеку цього дня