1. Новини Закарпаття
  2. >

З'явився новий претендент на придбання TikTok

Microsoft планує витратити на покупку TikTok від $ 10 млрд до $ 30 млрд

Microsoft планує витратити на покупку TikTok від $ 10 млрд до $ 30 млрд

Американська Oracle вже провела попередні переговори з китайською компанією ByteDance про придбання додатку TikTok на території США, Канади, Австралії та Нової Зеландії. Про це повідомили джерела Financial Times.

Вони стверджують, що Oracle вступила в переговори після підписання президентом США Дональдом Трампом указу, в якому той зажадав припинити всі операції з ByteDance на території Сполучених Штатів. Дане рішення набуде чинності 15 вересня. Після цього будуть заборонені «будь-які угоди будь-якої особи» щодо будь-якого майна, що підпадає під юрисдикцію США, пов'язаного з ByteDance, Tencent або їх дочірніми компаніями. Єдиним способом уникнути блокування для китайської соцмережі може стати покупка іншою компанією її американської частки.

Читайте на ГК:На території Молдови знову впала російська ракета (ФОТО)

Корпорація вийшла на американських інвесторів, які вже володіють часткою в ByteDance.

Сама китайська компанія виступає проти продажу будь-яких активів за межами США, Канади, Австралії та Нової Зеландії.

The Wall Street Journal дізнався, що Twitter і TikTok провели попередні переговори з приводу можливого об'єднання в США. Поки умови угоди не повідомляються.

Тим часом Трамп підписав новий указ, в якому визнається недійсною покупка в 2017 році ByteDance сервісу коротких відео Musical.ly. Тепер компанії також необхідно позбутися від особистих даних користувачів, зібраних за допомогою TikTok або Мusical.ly в США.

Читайте на ГК:НАТО почало навчання з кібербезпеки в Естонії
Читайте на ГК:У РФ пролунали вибухи на військових аеродромах (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Українці вже реально їдять росіян»: таку заяву зробили білоруські пропагандисти (ВІДЕО)