1. Новини Закарпаття
  2. >

Відомо, які перспективи розвитку Нової Цифрової Війни

Що впливає на новий конфлікт між Apple та Epic Games?

Що впливає на новий конфлікт між Apple та Epic Games?

Epic Games розповіла про відповідні дії Apple за спробу компанії обійти обмеження в магазині додатків AppStore.

Крім того, що Apple видалила додаток Fortnite з магазину App Store, тепер видаленню підлягають акаунти розробників. Apple повідомила, що 28 серпня припинить дію всіх облікових записів розробників Epic Games і відключить компанію від усіх інструментів для iOS і Mac.

Epic Games не згодна з такими діями Apple і подала на неї до суду вдруге за тиждень. Розробник в своєму позові просить в судовому порядку припинити цю відплату і на час розгляду справ заблокувати рішення про видалення акаунтів.

Читайте на ГК:Відео дня: ведмедиця і ведмежа відібрали у дітей м'яч, щоб самим пограти в футбол (ВІДЕО)

Журналіст порталу MacRumors вважає, що скасування сертифіката розробника у Epic це тільки початок IT-репресій. Тепер під удар потраплять усі додатки та розробки Epic для Apple, в тому числі на MacOS.

Раніше 13 серпня 2020 року Epic Games ввела в мобільну версію гри Fortnite покупку ігрової віртуальної валюти (V-bucks) прямим платежем. Ввечері того ж дня Apple прибрала додаток Fortnite з App Store через порушення умов розміщення в магазині додатків. Трохи пізніше це зробили і Google. Apple і Google пояснили, що за правилами магазинів AppStore і Google Play компанії повинні отримувати 30% комісію від оплати користувачем будь-яких вбудованих покупок. Розробник вирішив не здаватися і подав до суду на Apple. Epic Games звинуватила компанію в обмеженні конкуренції та порушення антимонопольного законодавства США. Аналогічний позов до суду Каліфорнії Epic Games подала і проти Google.

Дії Epic Games вже підтримали Spotify, Tinder, Павло Дуров і компанія Facebook.

Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Єднання з природою": модель голяка прогулялася на природі (ФОТО)
загрузка...