1. Новини Закарпаття
  2. >

Чи можна з селфі створити повноцінний портрет

Розроблено нейромережу Selfselfie, яка перетворює селфі в портрети

Розроблено нейромережу Selfselfie, яка перетворює селфі в портрети

Знімок самого себе виглядає так, немов його зробила інша людина. Таким чином, на фото усувається ефект «витягнутих рук».

Алгоритм розробили дослідники з Adobe Research, Каліфорнійського університету в Берклі і KU Leuven у Фландрії.

Щоб навчити систему на ШІ, команда зібрала 23 169 фотографій людей, які знаходяться перед камерою в нейтральному світлі, а також 4614 селфі з Інтернету і наборів даних у відкритих джерелах. На основі зібраних портретів були алгоритмічно згенеровані відповідні дані для селфі.

Читайте на ГК:Померла відома супермодель Стелла Теннант (ФОТО)

Система використовує підхід на основі пошуку для перетворення вихідного автопортрета. Згенеровані синтетичні дані застосовуються для самоконтролю дискретних моделей малювання і композиції. Так, модель малювання повторно використовує видимі пікселі частин тіла, щоб заповнити невидимі ділянки, в той час як модель композиції додає деталі і виправляє артефакти, заповнюючи проміжки між тілом і фоном.

Як відзначають автори розробки, крім соціальних мереж, систему можна застосовувати на підприємствах. Наприклад, вона могла б лягти в основу процесу створення бейджів співробітників.

Однак у методу є кілька обмежень. Системі іноді важко знайти сумісні нейтральні пози для обробки селфі, зроблених людиною збоку, що призводить до спотворення пропорцій тіла.

Дослідники відзначають, що це перша система подібного роду, але нею вже можуть скористатися фотографи-любителі і звичайні люди.

Читайте на ГК:"Міс світу" загинула під колесами автобуса
Читайте на ГК:Папа Римський знову "лайкнув" пікантне фото моделі (ФОТО)
Читайте на ГК:У шматку бурштину знайшли раніше невідому науці квітку
загрузка...