1. Новини Закарпаття
  2. >

Запущено ще 57 супутників Starlink

Тепер в складі цієї системи зв'язку в навколоземному просторі знаходяться 595 космічних апаратів.

Тепер в складі цієї системи зв'язку в навколоземному просторі знаходяться 595 космічних апаратів.

Сьогодні о 8:12 SpaceX успішно запустила зі стартового комплексу LC-39А бази ВПС США на мисі Канаверал ракету-носій Falcon 9 з 57 телекомунікаційними супутниками системи Starlink.

Також в якості додаткового навантаження на Falcon 9 були виведені на орбіту два малих космічних апарати дистанційного зондування Землі Global-5 і шість супутників американської компанії BlackSky. Вони призначені для здійснення мультиспектральної зйомки Землі в оптичному діапазоні з роздільною здатністю близько одного метра. Ці супутники послідовно відділилися від другого ступеня через 1 годину і 1 хвилину.

Читайте на ГК:“Живі” черги скасували: через ажіотаж закордонні паспортні сервіси вжили заходів

Супутники будуть використовувати свої іонні двигуни на криптоні для підйому на робочу орбіту. На борту кожного апарату є одна сонячна батарея, чотири антени ФАР, власні навігаційні датчики Star Tracker і система уникнення зіткнень.

У планах компанії до кінця 2021 року охопити покриттям системи Starlink майже всю планету. Загальна сума інвестицій для реалізації проекту оцінюється в $10 млрд.

Читайте на ГК:Жертви фактично душили самі себе: в Європі виявили ритуальні жертвоприношення (ФОТО)
Читайте на ГК:Кількасотметрові черги, ажіотаж і хаос: українці за кордоном масово “атакують“ паспортні столи
Читайте на ГК:Ізраїль заявив, що готовий застосувати атомну зброю у відповідь на атаку Ірану: людство опинилося на порозі ядерної війни