1. Новини Закарпаття
  2. >

YouTube видаляє датську музику

Технічний гігант знову веде несправедливу політику

Технічний гігант знову веде несправедливу політику

Google оголосила, що незабаром видалить весь датський музичний контент з YouTube. Про це повідомило Товариство зі збору винагороди для авторів пісень, композиторів і музичних видавців з Данії Koda.

Там відзначили: «У той час як переговори по новій спільній скандинавській угоді йдуть повним ходом, Google вирішила максимально ефективно використовувати своє повне домінування на ринку».

В даний час переговори ведуться між скандинавським альянсом Polaris і Google, вони стосуються угоди з використання музики на YouTube. Новий документ покликаний замінити кілька окремих угод з норвезькими, фінськими та датськими товариствами композиторів і авторів пісень.

Читайте на ГК:Люди згоріли живцем: пожежа на заводі забрала життя 36 осіб /ВІДЕО

Термін дії угоди з датської Koda закінчився в квітні, але його тимчасово продовжили в рамках процедури обговорення нового. Однак потім Google висунула ультиматум, в рамках якого Koda повинна скоротити виплати композиторам і авторам пісень за використання музики YouTube на 70%. При цьому в суспільстві відзначають, що використання музики на YouTube за останні роки, поки діяла попередня угода, тільки зросли. Там відмовилися підписуватися під новими умовами.

І тепер Google в односторонньому порядку вирішила, що учасники Koda не можуть показувати свої матеріали на YouTube.

Виконавчий директор Koda Горм Арілдсен заявив, що суспільство не перший рік намагається «покласти край дармовому підходу технічних гігантів і недоплати за художній контент в зв'язку з новою Директивою ЄС з авторського права».

Читайте на ГК:Землетрус забрав життя майже пів сотні людей /ФОТО
Читайте на ГК:Росію визнали державою-терористом: ПА НАТО прийняла тверде рішення
Читайте на ГК:Довів росіян до сказу: російський блогер Даня Мілохін втік до США і заспівав гімн України