1. Новини Закарпаття
  2. >

Для чого Microsoft поглине ТікТок?

Microsoft підтвердила в корпоративному блозі, що керівництво компанії обговорює з ByteDance придбання бізнесу TikTok в США.

Microsoft підтвердила в корпоративному блозі, що керівництво компанії обговорює з ByteDance придбання бізнесу TikTok в США.

Microsoft пояснила, що переговори з ByteDance поки попередні і немає гарантій, що вони продовжаться. Однак, в компанії планують визначитися щодо основних питань покупки не пізніше 15 вересня 2020 року. У діалозі між Microsoft і ByteDance також бере безпосередню участь уряд США, включаючи президента Дональда Трампа. За переговорами спостерігають представники комітету з іноземних інвестицій США, цей урядовий орган має право блокувати подібні угоди.

Читайте на ГК:"На шпильках та в боді": Модель сексуально помила розкішний Ferrari (ВІДЕО)

Microsoft розповіла, що компанії деякий час тому вже обговорювали фінансові питання покупки, але потім цей процес припиненився. В даний час переговори знову відновлені після розмови між генеральним директором Microsoft Сатьей Сатья Наделла з президентом Дональдом Трампом. Саме в цій бесіді компанія запевнила адміністрацію США, що в рамках угоди планується провести повний аудит безпеки сервісу, включаючи бізнес TikTok не тільки в США, але також в Канаді, Австралії і Новій Зеландії

Експерти прогнозують, що сума операції з викупу контрольної частини TikTok може досягти $50 млрд і навіть більше. Також засновник і генеральний директор ByteDance Чжан Імін заявляв про те, що він не проти продажу TikTok, якщо так буде краще для «майбутнього програми».

А чому, власне, саме Microsoft поглине ТікТок в США, Канаді, Австралії та Нової Зеландії? Звідки такий дивний список країн? І чи не думає Microsoft, що, виконуючи роль жадібного пажа, вона підриває свою репутацію в світі?

Читайте на ГК:Facebook видалятиме порушників правил, які стануть ще жорсткішими
Читайте на ГК:Чехія хоче привабити українців-заробітчан високими зарплатами: скільки пропонують?
Читайте на ГК:Роналду збив з ніг дівчину-стюарда на розминці (ВІДЕО)
загрузка...