1. Новини Закарпаття
  2. >

Amazon виводить тисячі супутників глобальної супутникової мережі

Таким чином, Amazon зможе конкурувати зі SpaceX, яка вже реалізує свій проект Starlink, за право стати першими на ринку сервісів супутникового Інтернету.

Таким чином, Amazon зможе конкурувати зі SpaceX, яка вже реалізує свій проект Starlink, за право стати першими на ринку сервісів супутникового Інтернету.

Федеральна комісія із зв'язку США (FCC) дозволила Amazon в рамках проекту Kuiper вивести на орбіту 3236 супутників для створення глобальної супутникової мережі широкосмугового доступу в інтернет.

«Ми прийшли до висновку, що твердження заявки з приводу Kuiper сприятиме просуванню громадського інтересу, дозволяючи систему, призначену для підвищення доступності високошвидкісного широкосмугового сервісу для споживачів, уряду і підприємств», - зазначила секретар FCC Марлен Дортч.

Читайте на ГК:Ольга Куриленко здивувала фанатів відвертими фото в спокусливому бікіні (ФОТО)

Згідно із заявкою компанії, буде запущено сузір'я супутників на навколоземну орбіту. Процес пройде в п'ять етапів. Доступ в інтернет обіцяють після того, як на орбіту буде виведео 578 супутників.

Система буде використовувати частоти в діапазоні Ka для надання «послуг фіксованого широкосмугового зв'язку в сільських і важкодоступних районах», а також «високопродуктивних сервісів мобільного широкосмугового зв'язку для повітряних суден, морських суден і наземних транспортних засобів».

Читайте на ГК:"Ледь не з'їла палець": жінка виявила у гамбургері шокуючу знахідку (ФОТО)

Amazon зазначила, що планує інвестувати понад $10 млрд в проект Kuiper.

Проти реалізації проекту раніше виступили в SpaceX, OneWeb і інші компанії. Вони зажадали від Amazon Kuiper дотримуватися процедури узгодження їх орбіти і частот.

Читайте на ГК:Гороскоп на 18 вересня 2021 — що обіцяють астрологи
Читайте на ГК:"На шпильках та в боді": Модель сексуально помила розкішний Ferrari (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Facebook видалятиме порушників правил, які стануть ще жорсткішими
загрузка...