1. Новини Закарпаття
  2. >

Google планує провести підводний кабель через Атлантичний океан

Google пояснила, що цим проектом в компанії вирішили ще раз увічнити в історії одного з перших в США фахівців з інформатики

Google пояснила, що цим проектом в компанії вирішили ще раз увічнити в історії одного з перших в США фахівців з інформатики

28 липня 2020 року Google анонсувала прокладку підводного волоконно-оптичного кабелю, який з'єднає США з Великобританією та Іспанією. Цей проект буде називатися на честь Грейс Хоппер (Grace Hopper).

Читайте на ГК:Facebook видалятиме порушників правил, які стануть ще жорсткішими

Google розповіла, що підписала угоду з американською компанією SubCom, яка спеціалізується на прокладанні підводних кабелів. Згідно з контрактом, всі роботи з прокладання кабелю між Нью-Йорком, Буді (Великобританія) і Більбао (Іспанія) повинні бути завершені в 2022 році. Мета проекту - поліпшити стійкість мережі, збільшити пропускну здатність і швидкість роботи всіх сервісів Google, включаючи Meet, Gmail і Google Cloud і інших корпоративних продуктів Google.

За проектом довжина нового підводного кабелю Google до Великобританії складе 6,25 тис. км, до Іспанії - 6,3 тис. км. Кабель буде прокладатися по дну Атлантичного океану. Всередині кабелю будуть розміщені 32 оптичних волокна (16 оптоволоконних пар). До того ж в цьому проекті буде використовуватися нова оптоволоконна комутація, яка підвищить надійність компонентів, дозволяючи IT-інфраструктурі і елементам зв'язку краще справлятися з перебоями в роботі.

Читайте на ГК:Чехія хоче привабити українців-заробітчан високими зарплатами: скільки пропонують?
Читайте на ГК:Роналду збив з ніг дівчину-стюарда на розминці (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Маск розповів, як пройшов перший туристичний політ у космос
загрузка...