1. Новини Закарпаття
  2. >

Відомо, в яких умовах космічні туристи будуть летіти в космос [ВІДЕО]

Virgin Galactic в ході віртуальної презентації показала фотографії інтер'єрів космічного корабля для туристичних польотів VSS Unity

Virgin Galactic в ході віртуальної презентації показала фотографії інтер'єрів космічного корабля для туристичних польотів VSS Unity

У салоні розташувалися шість пасажирських крісел з алюмінію і вуглеволокна. Кожне може змінювати положення і кут нахилу в залежності від етапу подорожі. Крім того, вони адаптовані під різні потреби туристів. Наприклад, якщо необхідно буде зібрати волосся в хвіст, то в кріслі вже передбачено спеціальне невелике заглиблення.

Крісла також оснащені дисплеями з інформацією про політ.

У кожного сидіння знаходиться ілюмінатор, а в салоні встановлено динамічне освітлення. Процеси всередині корабля будуть фіксувати численні відеокамери. Туристи зможуть отримати зображення відразу після посадки.

Кабіни пілотів відокремлює дзеркальна перегородка. Таким чином, пасажири зможуть бачити себе в умовах невагомості. В невагомості туристів будуть утримувати п'ять ременів із загальним кріпленням.

Читайте на ГК:Роналду збив з ніг дівчину-стюарда на розминці (ВІДЕО)

Вся внутрішня поверхня кабіни і рамки ілюмінаторів покриті м'якими матеріалами.

Перший комерційний політ Virgin Galactic планувався до середини 2020 року. У травні пройшли випробування, в ході яких літак скинув VSS Unity на висоті близько 15 тисяч метрів, а космічний корабель піднявся в суборбітальний простір і спланував на Землю.

Читайте на ГК:Маск розповів, як пройшов перший туристичний політ у космос
Читайте на ГК:Гороскоп на 17 вересня 2021 — що обіцяють астрологи
Читайте на ГК:Відео дня: ведмедиця і ведмежа відібрали у дітей м'яч, щоб самим пограти в футбол (ВІДЕО)
загрузка...