1. Новини Закарпаття
  2. >

У Telegram для iOS з'явилися відеодзвінки

Розробники Telegram в черговий раз дивують ствоєю роботою

Розробники Telegram в черговий раз дивують ствоєю роботою

Для здійснення дзвінка потрібно, щоб обидва співрозмовники активували функцію.

Щоб скористатися відеодзвінком, необхідно завантажити найактуальнішу версію Telegram через App Store (версія 6.3.), 10 разів натиснути на значок налаштувань в додатку і відкрити дебаг-меню, а там включити функцію Experimental Feature (Експериментальні функції). Після цього потрібно зайти в профіль і потягнути аватарку вниз.

В останньому оновленні в Telegram також додали функцію відеоаватара. У профіль можна завантажити відеозапис замість фотографії і вибрати з неї будь-який кадр в якості картинки для чатів. При цьому можна відрегулювати яскравість, контрастність і інші параметри або додати анімований стікер.

Якщо раніше в Telegram можна було відправляти будь-які файли розміром до 1,5 гігабайт, то тепер ліміт підвищився до 2 гігабайт.

Удосконалено розділ «Люди поруч». Якщо хтось зв'язується з користувачем через цей розділ, той може бачити, на якій відстані знаходиться співрозмовник.

Читайте на ГК:"Нехай мерзнуть у темряві": у Чехії запропонували відключити від води і світла посольство Росії

Для тих же, хто шукає співрозмовників через цей розділ, Telegram запропонував вітальний стікер для початку чату. Щоб скористатися функцією, потрібно зайти в розділ Контакти -> Знайти людей поруч і натиснути «Показувати мене тут».

При отриманні мультимедійних повідомлень можна буде переглянути їх зменшену копію в повідомленні і списку чатів. Ця функція запрацювала і в результатах пошуку за повідомленнями.

Щоб зменшити потік вхідних повідомлень, в налаштуваннях конфіденційності з'явилася нова кнопка. Вона дозволяє автоматично відключати повідомлення і поміщати в архів нові чати з користувачами, яких немає в списку контактів. Всі чати зберігаються при цьому в архіві, і їх можна повернути в основний список чатів.

Власники груп з 500 і більше користувачів зможуть ознайомитися з розгорнутою статистикою активності учасників і зростання спільноти. Вона включає список найактивніших учасників і середня кількість символів в їх повідомленнях. Пізніше така статистика з'явиться в спільнотах від 100 учасників.

Читайте на ГК:У посольстві України в Іспанії пролунав вибух, є поранений
Читайте на ГК:Україна повинна мати право завдавати ударів по аеродромах Росії, — очільник МЗС Латвії

Для Android-пристроїв ввели новий музичний програвач з поліпшеним дизайном, новими іконками і списком композицій. Додаткова кнопка дозволяє зробити цикл відтворення, перемішати або розгорнути порядок треків.

В редакторі відео з'явилася можливість кадрувати і повертати відеозапис перед відправкою.

Для десктопної версії ввели можливість одночасно використовувати до трьох облікових записів.

Також поповнилися набори анімованих емодзі.

Читайте на ГК:Вражаючі фото: на Гаваях прокинувся найбільший у світі активний вулкан (ФОТО)
Читайте на ГК:Фінансовий гороскоп на грудень 2022: кого зі знаків Зодіаку чекають проблеми з грішми
Читайте на ГК:Прогнози щодо війни в Україні не справдилися: у США розпочали перевірки у розвідці та Міноборони