1. Новини Закарпаття
  2. >

Instagram в iOS 14 приховано використовує камеру смартфона без відома користувачів

Активна камера, прихована за основним екраном, викликала у користувачів серйозне занепокоєння і небажання використовувати далі мобільний додаток.

Активна камера, прихована за основним екраном, викликала у користувачів серйозне занепокоєння і небажання використовувати далі мобільний додаток.

Після виходу бета версії iOS 14, в якій є індикатор активності мікрофона і камери у вигляді маленьких помаранчевої та зеленої точок у верхньому правому куті екрану, багато користувачів стали активними тестерами цієї особливості для їх конфіденційності і почали перевіряти активність цих індикаторів в різних мобільних додатках. Так, зовсім недавно користувач Twitter з ніком KevDoy виявив, що додаток Instagram використовує камеру його смартфона, коли він не знімає фото або відео, а, наприклад, гортає в додатку стрічку.

Читайте на ГК:Два літаки зіткнулися прямо в повітрі — обидва екіпажі загинули /ВІДЕО, ПОДРОБИЦІ

Інші користувачі також підтвердили знахідку KevDoy і стали завалювати Instagram питаннями з цього приводу і цікавитися «чому додаток приховано використовує камеру і знімає користувачів».

Деякий час по тому розробники Instagram пояснили виданню Verge, що все насправді не так, як здається користувачам і ніякого стеження за ними не ведеться.

Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 13 листопада для всіх знаків Зодіаку

«Ми отримуємо доступ до камери тільки в тих випадках, коли ви цього вимагаєте. Наприклад, коли переходите зі стрічки на камеру. Нещодавно ми виявили і зараз виправляємо баг в додатку для iOS 14 Beta, через що помилково спрацьовує індикатор активності камери. Насправді у нас в коді немає постійного доступу до неї, і прихованого запису дій користувачів додаток не виконує », - розповіли розробники виданню Verge.

Instagram пообіцяла незабаром випустити оновлену версію свого додатку, де цей баг буде справний.

Читайте на ГК:Астрологи назвали знаки Зодіаку, на яких чекають випробування долі у листопаді
Читайте на ГК:У Польщі затримали українця: перевозив нелегалів та душив поліцейського в Німеччині (ФОТО)
Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 12 листопада для всіх знаків Зодіаку