1. Новини Закарпаття
  2. >

Nvidia планує найбільшу угоду в історії

Nvidia і ARM створює велику загрозу для декількох великих технологічних гігантів США

Nvidia і ARM створює велику загрозу для декількох великих технологічних гігантів США

За інформацією Bloomberg, корпорація Nvidia висловила зацікавленість в придбанні підрозділу інвестиційної групи SoftBank Group по розробці чіпів - компанії ARM Ltd.

Інвестиційний конгломерат SoftBank придбав британську ARM в 2016 році приблизно за $32 млрд. Якщо Nvidia зможе укласти угоду, це буде найбільша угода в історії напівпровідникової промисловості.

Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот

Розробник мікросхем ARM Ltd. є одним з найцінніших активів SoftBank. Ця компанія заробляє переважно на продажі ліцензій. Технологія ARM лежить в основі багатьох чіпів, від всіх пристроїв Apple до мільярдів гаджетів інших компаній. Вона стає ще більш цінною, оскільки ARM починає освоювати ринок центрів обробки даних і мережевого устаткування.

Якщо замість продажу SoftBank вибере публічне розміщення акцій, то компанія може коштувати $44 млрд, а до 2025 року оцінка може вирости до $68 млрд, згідно New Street Research LLP.

Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка

У той же час Nvidia відчуває себе відмінно. За останні п'ять років акції виросли більш ніж в двадцять разів, що призвело до поточної ринкової вартості $257 млрд. Нещодавно Nvidia обігнала Intel по капіталізації, ставши найбільшим виробником мікросхем в США.

Однак, в своїй доповіді Bloomberg відзначає, що Nvidia може не укласти угоду через антимонопольного контролю з боку регулюючих органів.

Читайте на ГК:Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?
Читайте на ГК:«Я вбив його, тому що хотів потрапити у в’язницю»: українця засудили на 17,5 років тюрми в Празі
Читайте на ГК:Катастрофа усього людства: оприлюднили страшні й маловідомі факти про Голокост