1. Новини Закарпаття
  2. >

Nvidia планує найбільшу угоду в історії

Nvidia і ARM створює велику загрозу для декількох великих технологічних гігантів США

Nvidia і ARM створює велику загрозу для декількох великих технологічних гігантів США

За інформацією Bloomberg, корпорація Nvidia висловила зацікавленість в придбанні підрозділу інвестиційної групи SoftBank Group по розробці чіпів - компанії ARM Ltd.

Інвестиційний конгломерат SoftBank придбав британську ARM в 2016 році приблизно за $32 млрд. Якщо Nvidia зможе укласти угоду, це буде найбільша угода в історії напівпровідникової промисловості.

Читайте на ГК:Гороскоп на 21 вересня 2021 — що обіцяють астрологи

Розробник мікросхем ARM Ltd. є одним з найцінніших активів SoftBank. Ця компанія заробляє переважно на продажі ліцензій. Технологія ARM лежить в основі багатьох чіпів, від всіх пристроїв Apple до мільярдів гаджетів інших компаній. Вона стає ще більш цінною, оскільки ARM починає освоювати ринок центрів обробки даних і мережевого устаткування.

Якщо замість продажу SoftBank вибере публічне розміщення акцій, то компанія може коштувати $44 млрд, а до 2025 року оцінка може вирости до $68 млрд, згідно New Street Research LLP.

Читайте на ГК:Хейлі Бібер поділилася відвертими фотографіями з відпустки

У той же час Nvidia відчуває себе відмінно. За останні п'ять років акції виросли більш ніж в двадцять разів, що призвело до поточної ринкової вартості $257 млрд. Нещодавно Nvidia обігнала Intel по капіталізації, ставши найбільшим виробником мікросхем в США.

Однак, в своїй доповіді Bloomberg відзначає, що Nvidia може не укласти угоду через антимонопольного контролю з боку регулюючих органів.

Читайте на ГК:У Британії поліцейські пропустили два виклики, займаючись сексом
Читайте на ГК:З'явилося відео бійні у Пермі (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:Чоловік посміхався на камеру: пасажири літака зайнялися сексом просто на борту (ВІДЕО)
загрузка...