1. Новини Закарпаття
  2. >

SpaceX бʼє всі рекорди

Ілон Маск повідомив про успішну роботу команди SpaceX

Ілон Маск повідомив про успішну роботу команди SpaceX

SpaceX після запуску ракети Falcon 9 з південнокорейським супутником Anasis-II вперше вдалося зловити обидві половини головного обтічника носія. Також успішно приземлилася перша ступінь ракети.

Запуск відбувся 22 липня о 00:30 з бази військово-повітряних сил на мисі Канаверал. Перша ступінь приземлилася на плавучу платформу Just Read the Instructions в Атлантичному океані.

Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи бдуть летіти в космос [ВІДЕО]

Ракету вперше так швидко повторно ввели в експлуатацію. До цього Falcon 9 була задіяна в місії Demo-2 по доставці космонавтів на Міжнародну космічну станцію на кораблі Crew Dragon. Обслуговування багаторазової ступені зайняло всього 51 день. Це майже на два тижні швидше, ніж, коли був встановлений попередній рекорд.

Обидві половини обтічника повернули в сітки, встановлені на спеціальних судах Ms. Tree і Ms. Chief. Про це повідомив в Twitter Ілон Маск: «Відмінна робота, команда SpaceX».

Тим часом супутник Anasis-II, призначений для потреб військових Південної Кореї, виведений на задану орбіту. Протягом двох тижнів космічний апарат планується вивести на геостаціонарну орбіту, яка розташована на висоті 36 тис. км.

Читайте на ГК:Павло Дуров в черговий раз розкритикував роботу Apple
Читайте на ГК:Белла Хадід прогулялася у надвідвертому топі (ФОТО)
Читайте на ГК:Google дозволила співробітникам віддалено працювати ще рік