1. Новини Закарпаття
  2. >

SpaceX бʼє всі рекорди

Ілон Маск повідомив про успішну роботу команди SpaceX

Ілон Маск повідомив про успішну роботу команди SpaceX

SpaceX після запуску ракети Falcon 9 з південнокорейським супутником Anasis-II вперше вдалося зловити обидві половини головного обтічника носія. Також успішно приземлилася перша ступінь ракети.

Запуск відбувся 22 липня о 00:30 з бази військово-повітряних сил на мисі Канаверал. Перша ступінь приземлилася на плавучу платформу Just Read the Instructions в Атлантичному океані.

Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот

Ракету вперше так швидко повторно ввели в експлуатацію. До цього Falcon 9 була задіяна в місії Demo-2 по доставці космонавтів на Міжнародну космічну станцію на кораблі Crew Dragon. Обслуговування багаторазової ступені зайняло всього 51 день. Це майже на два тижні швидше, ніж, коли був встановлений попередній рекорд.

Обидві половини обтічника повернули в сітки, встановлені на спеціальних судах Ms. Tree і Ms. Chief. Про це повідомив в Twitter Ілон Маск: «Відмінна робота, команда SpaceX».

Тим часом супутник Anasis-II, призначений для потреб військових Південної Кореї, виведений на задану орбіту. Протягом двох тижнів космічний апарат планується вивести на геостаціонарну орбіту, яка розташована на висоті 36 тис. км.

Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка
Читайте на ГК:Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?
Читайте на ГК:«Я вбив його, тому що хотів потрапити у в’язницю»: українця засудили на 17,5 років тюрми в Празі