1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. ІТ і технології

З App Store зникло понад 2,5 тис. ігор

Протягом першого тижня липня з китайського App Store зникли більше 2,5 тис. ігор.

З App Store зникло понад 2,5 тис. ігор

Причиною стала відсутність у розробників ліцензії від місцевої влади, повідомляє аналітична компанія Sensor Tower.

Серед віддалених - Hay Day, розроблена компанією Supercell і запущена ще в 2012 році. Також з AppStore в Китаї зникли Nonstop Chuck Norris компанії Flaregames, Contract Killer Zombies 2 (Glu), ASMR Slicing (Crazy Labs) і Solitaire (Zynga). Всього в перший тиждень липня було видалено в чотири рази більше додатків, ніж в перший тиждень травня.

Раніше Sensor Tower повідомляла, що розробники мобільних ігор, що випускають свою продукцію на китайський ринок, зобов'язані отримувати ліцензію від Національної адміністрації друку і публікацій країни. У минулому ігри могли потрапити в AppStore без схвалення. Але зараз Apple дотримується правил. Розробники ігор повинні до 31 липня ввести ліцензійний номер і дані супровідної документації на сторінці своєї гри в магазині додатків. Після 31 липня ігри без ліцензії будуть видалені до тих пір, поки розробник не надасть необхідні відомості.

Дохід від ігор, видалених з AppStore в перші сім днів липня, становив $34,7 млн. Всього в країні ці програми налічували 133 млн завантажень.

Раніше Apple призупинила поновлення ігрових додатків в китайському AppStore, які не мають ліцензії від регулятора.

Найсвіжіші новини: