1. Новини Закарпаття
  2. >

Amazon наполягає на видаленні TikTok своїми працівниками

Китайська влада поки що активно не реагує на такі дії

Китайська влада поки що активно не реагує на такі дії

Нещодавно співробітники Amazon отримали по електронній пошті лист з наполегливим проханням видалити мобільний додаток TikTok зі своїх робочих смартфонів через загрозу їх конфіденційності і безпеки бізнесу компанії. У цьому листі додатково повідомлялось, що дану дію потрібно зробити на всіх мобільних пристроях співробітників, з яких є доступ до внутрішньої електронної пошти Amazon. Причому заборона не стосувалася браузерної версії TikTok, її можна було продовжувати використовувати співробітникам і на робочому ноутбуці.

Однак, трохи пізніше в цей же день Amazon заявила, що цей лист було помилково розіслано, так як додаток TikTok не загрожує і його можна використовувати на робочих пристроях без обмежень. Компанія також повідомила своїх співробітників про це електронною поштою.

Читайте на ГК:«Я вбив його, тому що хотів потрапити у в’язницю»: українця засудили на 17,5 років тюрми в Празі

Таким чином, у частини персоналу з більш 500 тис. співробітників Amazon по всьому світу було чим зайнятися - спочатку видалити додаток TikTok, а потім заново його встановити, якщо воно їм було необхідно для роботи або відпочинку. Згідно з інформацією видання Reuters, Amazon скасував заборону на використання додатка TikTok після того, як представники китайської компанії ByteDance, що володіє TikTok, оперативно зв'язалися з керівництвом Amazon і врегулювали це питання. Представники компаній не пояснили які саме претензії були у Amazon до TikTok.

Раніше TikTok заявляла, що дані користувачів США зберігаються в дата-центрі Google Cloud в Вірджинії, а їх резервна копія зберігається в Сінгапурі.

Читайте на ГК:Катастрофа усього людства: оприлюднили страшні й маловідомі факти про Голокост
Читайте на ГК:Між собою розмовляли російською: двох жінок прийняли за українок та висадили з автобусу (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Відео набрало мільйони переглядів: мережею вірусяться моторошні кадри згенеровані ШІ (ВІДЕО)