1. Новини Закарпаття
  2. >

Google офіційно закрила Google+

На початку липня 2020 року Google розпрощалася з сервісом Google+

На початку липня 2020 року Google розпрощалася з сервісом Google+

Цей проект тепер перейменований в Google Currents і доступний для корпоративних користувачів пакету G Suite. Компанія також прибрала з відкритого доступу мобільний додаток Google+. Замість нього в магазинах Google Play і App Store з'явився додаток Google Currents.

Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку

У червні цього року Google повідомила корпоративним клієнтам G Suite, що проект Google Currents пройшов стадію бета-тестування і стане загальнодоступним.

Фактично, Google Currents є розвитком і доопрацюванням сервісу Google+ для внутрішнього спілкування між співробітниками компаній. Google Currents має новий дизайн і додаткові функції, на відміну від Google+.

Читайте на ГК:Вогняний молодик 24 листопада: що не можна роботи, щоб не накликати біду

Google зберегла всі дані корпоративних користувачів, які використовували до цього часу Google+, вони тепер доступні в додатках Google Currents. До того ж усім користувачам ще доступна можливість завантажити або видалити свої дані з Google+, якщо вони там були зареєстровані.

Сервіс Google+ існував для звичайних користувачів з червня 2011 року по квітень 2019 року. Основні причини закриття соціальної мережі від Google: низька популярність сервісу.

Читайте на ГК:Таке нечасто побачиш: чоловік спіймав гігантську "золоту" рибку (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ілона Маска можуть позбавити громадянства та посадити за ґрати: що він накоїв
Читайте на ГК:Люди згоріли живцем: пожежа на заводі забрала життя 36 осіб /ВІДЕО