1. Новини Закарпаття
  2. >

TikTok навмисно виймає дані з буферу обміну

Уряд Індії хоче заблокувати додаток на своїй території

Уряд Індії хоче заблокувати додаток на своїй території

Дослідники в області інформаційної безпеки виявили, що ряд популярних додатків для iOS, в тому числі сервіс коротких відео TikTok, без відома користувача при запуску чогось витягують дані з буфера обміну пристрою.

Також було виявлено, що вони витягують дані з буфера навмисно. Важливо і те, що мова йде про логіни, паролі з менеджеру паролів, номери гаманців і іншу конфіденційну інформацію.

Читайте на ГК:Які зміни чекають на українців, що перебувають у Чехії

Важлива і сама механіка читання буфера. Якщо раніше повідомлялося, що читання даних з буфера проводиться кожного разу при відкритті / запуску програми, то минулого тижня було виявлено, що це відбувається кожен раз, коли користувач вводить символ пробілу, кому або крапку. Тобто, читання буфера відбувається мало не в режимі реального часу, коли власник пристрою використовує смартфон.

Про дивну поведінку додатків, а конкретно TikTok, стало відомо ще в березні. Тоді ж розробники зобов'язалися виправити ситуацію з вторгненням в призначений для користувача буфер обміну.

Уряд бурхливо зростаючої Індії оцінив TikTok як потенційно небезпечний додаток, який «занадто вільно поводиться з конфіденційними даними користувачів», в тому числі і через читання буферу обміну.

Читайте на ГК:В Італії єгиптянин жорстоко вбив 23-річну українку: в неї залишився син

Китайські інвестиції в IT-сегмент Індії - колосальні. Більше половини індійських компаній були запущені і розвиваються на китайські гроші.

Фактично, під приводом боротьби з таким популярним додатком, як TikTok, уряд Індії намагається відвоювати частину власного мобільного ринку, який по перспективам зростання поступається лише китайському.

Читайте на ГК:Ізраїль атакував авіабазу в Сирії, яку використовували росіяни — Reuters
Читайте на ГК:У Китаї "рознесли" ядерні загрози Росії - Reuters
Читайте на ГК:Два літаки зіткнулися прямо в повітрі — обидва екіпажі загинули /ВІДЕО, ПОДРОБИЦІ