1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо якими функціями володіє новостворений робот-собака

Boston Dynamics предемонстрували вміння нового робота

Boston Dynamics предемонстрували вміння нового робота

В кінці червня 2020 року, згідно з інформацією порталу VentureBeat, компанія Boston Dynamics показала відео з варіантами домашнього застосування робота-собаки на ім'я Spot. Інженери вже давно розробили спеціальну конфігурацію для робота Spot з роботизованою рукою, встановленої зверху на його тулуб. Тепер фахівці компанії продемонстрували, що робота можна використовувати і в домашньому господарстві, наприклад, для прибирання кімнати.

Читайте на ГК:«Я вбив його, тому що хотів потрапити у в’язницю»: українця засудили на 17,5 років тюрми в Празі

В конфігурації з роботизованою рукою Spot вміє відкривати двері, смикати за рубильник з різною силою і швидкістю натискання, тягати і піднімати різні предмети, а також складати їх в інші місця, наприклад, проводити прибирання в кімнаті.

В даний час випуск домашньої версії робота Spot тільки в планах Boston Dynamics. Однак, вже зараз корпоративні клієнти можуть оформити замовлення на покупку робота Spot версії Explorer за $74 500.

Читайте на ГК:Катастрофа усього людства: оприлюднили страшні й маловідомі факти про Голокост

Виявляється, деякі компанії, у яких вже є в експлуатації робота Spot, повноцінно використовують їх можливості в науково-дослідних цілях. Так 23 червня 2020 року компанія SpaceX проводила чергові випробування на міцність паливного бака прототипу космічного корабля Starship SN7, в нього заливався рідкий азот. В ході випробувань днище бака не витримало тиску і розірвалося, а сама конструкція впала на бік. Це була очікувана подія, так як інженери таким чином хотіли з'ясувати межу міцності цієї конфігурації баку.

Далі, через деякий час після події з баком на полігоні в Бока-Чіка, штат Техас, сторонніми спостерігачами був помічений робот Spot, який досліджував територію на місці аварії, а його оператор віддалено міг отримувати всі необхідні дані для первинного аналізу ситуації.

Читайте на ГК:Між собою розмовляли російською: двох жінок прийняли за українок та висадили з автобусу (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Відео набрало мільйони переглядів: мережею вірусяться моторошні кадри згенеровані ШІ (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українка постане перед судом в Німеччині: що скоїла жінка?