1. Новини Закарпаття
  2. >

Telegram сплатить величезний штраф та поверне гроші інвесторам

Комісія з цінних паперів США (SEC) домовилася з Telegram про укладення мирної угоди.

Комісія з цінних паперів США (SEC) домовилася з Telegram про укладення мирної угоди.

Компанію зобов'язали повернути покупцям токенів Gram $1,22 млрд. Крім того, Telegram виплатить SEC штраф в розмірі $18,5 млн.

Крім перерахованого вище, компанію зобов'язали дотримуватися Акту про цінні папери від 1933 року в тих частинах, які були порушені під час ICO. Telegram повинен за 45 днів повідомляти SEC перед випуском певних цифрових активів.

Читайте на ГК:"Гола" фотосесія Белли Хадід (ФОТО 18+)

Мессенджер, зі свого боку, погодився дотримуватися всіх умов регулятора. На виплату штрафу Telegram дається 30 днів, а на повернення вкладень - чотири роки.

SEC призупинила емісію цифрових токенов Gram в жовтні 2019 року. 11 жовтня вона досягла тимчасової судової заборони щодо двох офшорів - Telegram Group Inc. і TON Issuer Inc., які займалися первинним розміщенням криптовалюти Gram в США та інших країнах. SEC поставила під сумнів легальність обороту токенів Telegram і подала в суд на емітента. У лютому заборону продовжили на невизначений термін.

Читайте на ГК:"Більше не потрібна довідка про негативний ПЛР-тест": Болгарія знову змінила правила в’їзду для українських туристів

Після рішення суду Telegram запропонував інвесторам за межами США оформити вкладені в TON гроші як кредити з можливістю отримати повернення 110% активів через рік. До цього інвесторам пропонували забрати 72% вкладених коштів відповідно до умов угоди.

12 травня засновник Telegram Павло Дуров офіційно оголосив про припинення роботи над TON.

Читайте на ГК:В’їзд у ЄС по безвізу заборонений: українців попереджають про нелегальних перевізників та заборону в’їзду у ЄС
Читайте на ГК:Маск заявив про загрозу для людства з боку ШІ
Читайте на ГК:Twitter знову блокуватиме небажаний контент