1. Новини Закарпаття
  2. >

Google платитиме за якісний контент

Компанія Google вирішила підтримати видавців новин в період пандемії і «зростаючої стурбованості з приводу расової несправедливості у всьому світі»

Компанія Google вирішила підтримати видавців новин в період пандемії і «зростаючої стурбованості з приводу расової несправедливості у всьому світі»

В кінці цього року компанія запускає програму ліцензування, в рамках якої буде платити виробникам високоякісного новинного контенту, який не публікувалася раніше.

«Ми глибоко дбаємо про надання доступу до інформації та підтримки видавців, які висвітлюють ці важливі теми», - відзначили в Google.

Там, де це можливо, компанія також пропонує оплатити доступ для користувачів, щоб вони могли читати приховані статті на сайті видавця.

На думку Google, даний захід дозволить видавцям монетизувати свій контент і більш глибоко висвітлювати важливі історії.

Читайте на ГК:Уже скоро: на українців, які перебувають у Чехії, чекає ряд змін

«Ці зусилля дозволять урізноманітнити нашу підтримку новинних компаній сьогодні, спираючись на цінності, які ми вже просуваємо через Пошук, і наші постійні зусилля в рамках Google News Initiative зі сприяння процвітанню журналістики в епоху цифрових технологій», - вважають представники Google.

Партнерські угоди вже підписали з локальними і національними виданнями в Німеччині, Австралії та Бразилії.

Нове рішення також назвали відповіддю Google на претензії ряду урядів, які хотіли зобов'язати новинного гіганта платити місцевим видавцям за контент. Аналогічні вимоги звучали і стосовно Facebook.

Читайте на ГК:"Нехай мерзнуть у темряві": у Чехії запропонували відключити від води і світла посольство Росії
Читайте на ГК:У посольстві України в Іспанії пролунав вибух, є поранений
Читайте на ГК:Україна повинна мати право завдавати ударів по аеродромах Росії, — очільник МЗС Латвії