1. Новини Закарпаття
  2. >

Amazon пропонує розробку додатків своїм користувачам, які не вміють програмувати

Компанія Amazon повідомила про запуск сервісу Honeycode, призначеного для створення додатків без використання навичок програмування

Компанія Amazon повідомила про запуск сервісу Honeycode, призначеного для створення додатків без використання навичок програмування

Цей сервіс включає в себе набір шаблонів і призначений для користувача інтерфейс, які початківці "не-розробники» можуть використовувати, щоб зробити, наприклад, планувальник завдань або простеньку CRM для роботи з клієнтами.

Читайте на ГК:NASA успішно запустила важку ракету-носій Atlas V з новим марсоходом Perseverance

Новий продукт, вважають в CNBC, повинен допомогти хмарному підрозділу Amazon Web Services (AWS) розширити свою аудиторію завдяки залученню користувачів, які не мають досвіду в розробці софту. В останні роки Amazon в цілому приділяє велику увагу залученню клієнтів з невисоким рівнем технічних умінь і навичок, так що вихід Honeycode - логічний крок.

Сервіс використовує бази AWS, тому в ньому можна налаштовувати фільтрацію, сортування і прив'язку даних. Структура введення даних в системі схожа на звичайну електронну таблицю, зазначає TAdviser. Основні шаблони - облік бюджету, трекер клієнтів, менеджер заходів, менеджер обладнання, таск-трекер.

Читайте на ГК:Telegram подав офіційну антимонопольну скаргу в Єврокомісію на Apple
Читайте на ГК:Ілон Маск заявив, що в Tesla готові ділитись технологіями та ліцензувати автопілот
Читайте на ГК:"Гола" фотосесія Белли Хадід (ФОТО 18+)