1. Новини Закарпаття
  2. >

Компанія Microsoft стрімко наймає на роботу представників афроамериканськього співтовариства

Microsoft представила ряд заходів по боротьбі з расовою дискримінацією.

Microsoft представила ряд заходів по боротьбі з расовою дискримінацією.

Корпорація збирається подвоїти число темношкірих в керівництві протягом п'яти років, Про це йдеться в заяві глави Microsoft Саті Наделла.

«Сьогодні ми беремо на себе зобов'язання по боротьбі з расовою дискримінацією та несправедливістю по відношенню до темношкірого і афроамериканського співтовариства в Сполучених Штатах. Крім того, ми зробимо важливі кроки для задоволення потреб інших груп громадян, в тому числі латиноамериканської спільноти, протягом наступних п'яти років», - пише глава Microsoft.

Читайте на ГК:Які зміни чекають на українців, що перебувають у Чехії

До 2025 року в компанії вдвічі збільшиться кількість темношкірих менеджерів, керівників вищої ланки і начальників серед лінійних співробітників, говорить Саті Наделла. Microsoft буде проводити спеціальні курси з розвитку лідерських якостей серед афроамериканців, які працюють менеджерами середньої ланки, а також розгорне програми підготовки до подальшого підвищення.

Крім змін в роботі самої компанії, Microsoft збирається продовжити і зміцнити свою ініціативу по реформі правосуддя в США, витративши на це $50 мільйонів протягом п'яти років.

Читайте на ГК:В Італії єгиптянин жорстоко вбив 23-річну українку: в неї залишився син
Читайте на ГК:Ізраїль атакував авіабазу в Сирії, яку використовували росіяни — Reuters
Читайте на ГК:У Китаї "рознесли" ядерні загрози Росії - Reuters