1. Новини Закарпаття
  2. >

Компанія Microsoft стрімко наймає на роботу представників афроамериканськього співтовариства

Microsoft представила ряд заходів по боротьбі з расовою дискримінацією.

Microsoft представила ряд заходів по боротьбі з расовою дискримінацією.

Корпорація збирається подвоїти число темношкірих в керівництві протягом п'яти років, Про це йдеться в заяві глави Microsoft Саті Наделла.

«Сьогодні ми беремо на себе зобов'язання по боротьбі з расовою дискримінацією та несправедливістю по відношенню до темношкірого і афроамериканського співтовариства в Сполучених Штатах. Крім того, ми зробимо важливі кроки для задоволення потреб інших груп громадян, в тому числі латиноамериканської спільноти, протягом наступних п'яти років», - пише глава Microsoft.

Читайте на ГК:Відео дня: ведмедиця і ведмежа відібрали у дітей м'яч, щоб самим пограти в футбол (ВІДЕО)

До 2025 року в компанії вдвічі збільшиться кількість темношкірих менеджерів, керівників вищої ланки і начальників серед лінійних співробітників, говорить Саті Наделла. Microsoft буде проводити спеціальні курси з розвитку лідерських якостей серед афроамериканців, які працюють менеджерами середньої ланки, а також розгорне програми підготовки до подальшого підвищення.

Крім змін в роботі самої компанії, Microsoft збирається продовжити і зміцнити свою ініціативу по реформі правосуддя в США, витративши на це $50 мільйонів протягом п'яти років.

Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Єднання з природою": модель голяка прогулялася на природі (ФОТО)
загрузка...