1. Новини Закарпаття
  2. >

Компанія Microsoft стрімко наймає на роботу представників афроамериканськього співтовариства

Microsoft представила ряд заходів по боротьбі з расовою дискримінацією.

Microsoft представила ряд заходів по боротьбі з расовою дискримінацією.

Корпорація збирається подвоїти число темношкірих в керівництві протягом п'яти років, Про це йдеться в заяві глави Microsoft Саті Наделла.

«Сьогодні ми беремо на себе зобов'язання по боротьбі з расовою дискримінацією та несправедливістю по відношенню до темношкірого і афроамериканського співтовариства в Сполучених Штатах. Крім того, ми зробимо важливі кроки для задоволення потреб інших груп громадян, в тому числі латиноамериканської спільноти, протягом наступних п'яти років», - пише глава Microsoft.

Читайте на ГК:Ubisoft представили нову технологію

До 2025 року в компанії вдвічі збільшиться кількість темношкірих менеджерів, керівників вищої ланки і начальників серед лінійних співробітників, говорить Саті Наделла. Microsoft буде проводити спеціальні курси з розвитку лідерських якостей серед афроамериканців, які працюють менеджерами середньої ланки, а також розгорне програми підготовки до подальшого підвищення.

Крім змін в роботі самої компанії, Microsoft збирається продовжити і зміцнити свою ініціативу по реформі правосуддя в США, витративши на це $50 мільйонів протягом п'яти років.

Читайте на ГК:"Продемонструвала напівоголені груди": Кайлі Дженнер у відвертому вбранні позувала для Vogue (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Кіт пройшов 64 км, щоб повернутися додому (ФОТО)
Читайте на ГК:У Китаї завершили роботу над глобальною навігаційною системою Beidou-3