1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

В CША призупинили видачу робочих віз для ІТ працівників

88

Працювати в ІТ в США тепер стане важче

В CША призупинили видачу робочих віз для ІТ працівників

Таке рішення прийняв президент країни Дональд Трамп, щоб зберегти робочі місця для американців під час пандемії коронавірусу.

Обмеження набудуть чинності сьогодні, 24 червня. Як зазначено в документі «Про призупинення права на в'їзд для іноземців, які представляють ризик для ринку праці США під час спалаху коронавірусу», опублікованому на сайті президента, цей захід не торкнеться тих, хто вже отримав візу і працює в США. Заборона стосується

  • робочих віз категорії H-1B, які видаються кваліфікованим фахівцям і часто використовуються для найму співробітників в технологічні компанії;
  • віз H-2B для сезонних робітників, за винятком тих, хто зайнятий у сфері громадського харчування;
  • віз J-1 для працівників сфери культури і наукових співробітників
  • віз L-1 для керівників і менеджерів.

Як пояснює у своєму повідомленні Дональд Трамп, такі заходи були прийняті, щоб зберегти робочі місця для американців. Президент підкреслює, що американці змушені конкурувати з іммігрантами за робочі місця.

Він вказав також, що з лютого по квітень 2020 року кількість робочих місць в США, на які зазвичай запрошують іноземних співробітників за візами H-2B, скоротилося більш ніж на 17 млн. За цей же період більше 20 млн чоловік в США втратили роботу в галузях, для зайнятості в яких потрібні візи H-1B і L.

Рішення Дональда Трампа вже викликало хвилю критики серед співробітників технологічних компаній.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber