1. Новини Закарпаття
  2. >

Виробництво електроциклів припинено

Segway припинає випуск своїх електроциклів

 Segway припинає випуск своїх електроциклів

Компанія Segway припинить випускати двоколісні електроцикли з автоматичним балансуванням з 15 липня. Їхні продажі приносили всього 1,5% доходу. Випуск електроциклів почався в 2001 році.

За словами президента Segway Джуді Кай, пандемія не сильно вплинула на виробництво. Більше, за її словами, позначилися характеристики самих пристроїв. Електроцикли мають високу надійність, а розробники вмонтували в Segway PT кілька резервних систем, які дозволяють їм функціонувати навіть у разі відмови деяких елементів.

Читайте на ГК:Twitter знову блокуватиме небажаний контент

Всього за період виробництва було продано більше 140 тисяч Segway PT. У планах компанії було продати понад 100 тисяч штук тільки за перший рік.

Ще однією проблемою ЗМІ називали проблеми з класифікацією Segway PT. В окремих державах на електроцикл була потрібна додаткова ліцензія.

Тепер компанія зосередиться на виробництві електросамокатів Ninebot-Segway. Нещодавно була продемонстрована нова модель KickScooter E22, яка може розвивати швидкість до 20 км/год і розрахована для поїздок по місту.

Читайте на ГК:Вчені почали збірку найскладнішої споруди в історії
Читайте на ГК:Где взять онлайн кредит на карту или оформить кредит на карту без без проверки кредитной истории в Украине
Читайте на ГК:Как оформить кредит на карту срочно в Киеве и взять кредит на карту круглосуточно