1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. ІТ і технології

Що показали на конференції Apple WWDC 2020

ІТ і технології Світ 0

Apple представила нові оноволення

Що показали на конференції Apple WWDC 202

На конференції WWDC 2020 Apple представила нові ОС.

Нарешті iOS оноволюється до версії 14. Починаючи з iPhone 6s, смартфони оновлються до iOS 14, тобто всі iPhone, які на даний момент підтримують 13-ту версію.

Чутки, що з'явилися напередодні про перейменування в iPhone OS виявилися вигадкою.

Найголовніша зміна в iOS за останні декілька років - повноцінні віджети, які налаштовуються на домашньому екрані, як в Android.

На робочому столі віджети показуються поруч з папками і іконками програм. З'явився спеціальний каталог «галерея віджетів», звідки користувачі можуть легко додавати і налаштовувати віджети.

Великим нововведенням стала загальносистемна підтримка режиму картинка в картинці для одночасного відтворення відео і запуску додатків. За аналогією з MacOS, вікно відеоплеєра буде відображатися поверх над додатками, його можна збільшити або зменшити в розмірах або взагалі згорнути в сторону екрану, щоб продовжити відтворення у фоновому режимі.

Було представлено macOS Big Sur з великим оновленням для компʼютерів Apple, оскільки зробило Mac ближчими до iOS. Відтепер ОС матиме новий дизайн, який сильно відрізняється від macOS Catalina.

З'явилися віджети, як в iOS 14, за допомогою яких можна виводити основні програми на кшталт календаря, нотаток, погоди або навіть месенджери.

Новий «Пункт управління» став однією з головних особливостей macOS Big Sur. Він нагадує такий в iOS 14 - з можливістю регулювання яскравості, доступу до налаштувань та інших функцій, в тому числі активації темної або світлої тем.

Оновитись до цієї версії зможуть :

  • MacBook 2015;
  • MacBook Air 2013;
  • MacBook Pro 2013;
  • Mac mini 2014;
  • Mac Pro 2013;
  • iMac Pro 2017;
  • iMac 2014

Найсвіжіші новини: