1. Новини Закарпаття
  2. >

iOS може змінити назву

Інсайдер Jon Prosser написав у Twitter, що Apple може перейменувати iOS в iPhoneOS.

Інсайдер Jon Prosser написав у Twitter, що Apple може перейменувати iOS в iPhoneOS.

У відповідь на публікацію Проссером багато користувачів і розробники також підтвердили свої побоювання, що Apple, ймовірно, перейменує 14 версію iOS в iPhoneOS 14. Наприклад, в інструментах для розробки деякий час назад з'явилася платформа iPhoneOS, а в SDK є внутрішнє позначення iPhoneOS14.

Фактично, це буде повернення до старої назви. Бо саме після свого виходу в 2007 році мобільна операційна система Apple називалася iPhone OS. Влітку 2010 року Apple перейменувала iPhoneOS в iOS, яка стала сумісна з iPhone, iPad і iPod Touch.

Читайте на ГК:"На шпильках та в боді": Модель сексуально помила розкішний Ferrari (ВІДЕО)

Через тиждень після виходу iOS 13, Apple випустила iPadOS 13, яка була розроблена спеціально для планшетів iPad.

В даний час у компанії для кожного виду своєї продуктової лінійки є ОС - macOS для ПК, iPadOS для планшетів, watchOS для переносної електроніки типу Apple Watch, tvOS для приставки Apple TV. І тільки найменування iOS трималося кілька років без змін.

До того ж 17 червня 2020 року Apple закрила на добу доступ на форум розробників Apple Developer. Це було зроблено, щоб перетворити форум у місце, де розробники могли повноцінно спілкуватися в режимі онлайн з інженерами та спеціалістами Apple під час WWDC 2020.

Читайте на ГК:Facebook видалятиме порушників правил, які стануть ще жорсткішими

Відкриття WWDC 2020 заплановано на 22 червня. На початку конференції Apple обіцяє показати всім користувачам масштабну презентацію, на якій будуть представлені поновлення iOS, iPadOS, macOS, tvOS, watchOS і, можливо, нові пристрої, включаючи анонс ARM-процесорів в Mac, а також Apple CarKey.

Читайте на ГК:Чехія хоче привабити українців-заробітчан високими зарплатами: скільки пропонують?
Читайте на ГК:Роналду збив з ніг дівчину-стюарда на розминці (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Маск розповів, як пройшов перший туристичний політ у космос
загрузка...