1. Новини Закарпаття
  2. >

Дуров хоче судитись з Цукербергом

Павло Дуров збирається подати позов проти Facebook

Павло Дуров збирається подати позов проти Facebook

17 червня 2020 року співзасновник «ВКонтакте» і месенджера Telegram Павло Дуров на своєму офіційному каналі написав досить докладну публікацію про те, що збирається подати позов проти Facebook. Все через рекламу в соцмережах Facebook і Instagram шахрайських схем, нібито що запускаються від імені Павла Дурова. Ці шахрайські схеми «схвалюються модераторами Facebook і Instagram і отримують офіційний статус рекламних оголошень, тим самим вводячи в оману людей». Багато користувачів «ведуться» на ці хитрощі, а частина з них в результаті навіть розлучається зі своїми заощадженнями.

Читайте на ГК:"Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками...": уряд Чехії ухвалив зміни у закон про українців

Основний контингент користувачів, які втратили через ці шахрайські оголошеньнясвої заощадження - це люди похилого віку і пенсіонери.

Виявилося, що повідомлення про шахрайську діяльність, санкціоновану компанією Facebook, почали з'являтися ще в середині минулого року. Але Facebook не робила протидій їх подальшого поширення.

Дуров пояснив, що його компанія неодноразово заявляла Facebook про те, що ні від його особи, ні з боку Telegram ніколи не пропонувалося користувачам брати участі в таких сумнівних і фактично оманливих проектах.

Дуров також засмучений, що Facebook продовжує ігнорувати його скарги, коли модератори соцмережі в даний час займаються здебільшого політичною цензурою, а не захищають користувачів Facebook і Instagram.

Читайте на ГК:"Шторм смерті": масштабна трагедія сколихнула жителів Лівії
Читайте на ГК:Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple - iPhone 15 Plus
Читайте на ГК:Агресор не має наміру відступати: у російській Держдумі висловилися щодо закінчення війни в Україні