1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

Дуров хоче судитись з Цукербергом

0 ІТ і технології Світ

Павло Дуров збирається подати позов проти Facebook

Дуров хоче судитись з Цукербергом

17 червня 2020 року співзасновник «ВКонтакте» і месенджера Telegram Павло Дуров на своєму офіційному каналі написав досить докладну публікацію про те, що збирається подати позов проти Facebook. Все через рекламу в соцмережах Facebook і Instagram шахрайських схем, нібито що запускаються від імені Павла Дурова. Ці шахрайські схеми «схвалюються модераторами Facebook і Instagram і отримують офіційний статус рекламних оголошень, тим самим вводячи в оману людей». Багато користувачів «ведуться» на ці хитрощі, а частина з них в результаті навіть розлучається зі своїми заощадженнями.

Основний контингент користувачів, які втратили через ці шахрайські оголошеньнясвої заощадження - це люди похилого віку і пенсіонери.

Виявилося, що повідомлення про шахрайську діяльність, санкціоновану компанією Facebook, почали з'являтися ще в середині минулого року. Але Facebook не робила протидій їх подальшого поширення.

Дуров пояснив, що його компанія неодноразово заявляла Facebook про те, що ні від його особи, ні з боку Telegram ніколи не пропонувалося користувачам брати участі в таких сумнівних і фактично оманливих проектах.

Дуров також засмучений, що Facebook продовжує ігнорувати його скарги, коли модератори соцмережі в даний час займаються здебільшого політичною цензурою, а не захищають користувачів Facebook і Instagram.

Читайте також: