1. Новини Закарпаття
  2. >

Розробка для macOS стала можливою

15 червня 2020 року Apple оновила додаток для розробників Apple Developer

15 червня 2020 року Apple оновила додаток для розробників Apple Developer

Тепер додаток став доступний не тільки для iPhone, iPad, але і для комп'ютерів Mac. Apple пішла на такий крок напередодні 31-ї конференції для розробників WWDC 2020 року, яка вперше буде проходити повністю онлайн з 22 по 26 червня. Доступ до конференції WWDC 2020 буде безкоштовним для всіх розробників через додаток Apple Developer або веб-сайт спільноти Apple Developer.

Читайте на ГК:Міні-скульптурка Альфреда Нобеля у Стокгольмі: черговий шедевр художника-скульптора із Закарпаття (ФОТО)

Версія додатку Apple Developer для macOS повністю копіює аналогічну програму для iOS. Також в додатку оновився розділ Discover, тепер там стало простіше стежити за новинами, дивитися відеоролики або додавати цікаві для розробника статті. В даний час все це розробники можуть робити на одному екрані як з використанням iPad або iPhone, так і в Mac.

Спільнота розробників Apple в даний час налічує більше 23 мільйонів зареєстрованих розробників, які проживають в більш ніж 155 країнах і регіонах світу. Над продуктами компанії по всьому світу працюють понад 100 тисяч співробітників Apple, включаючи фахівців в технічних областях, інженерів, програмістів, дизайнерів, тестерів і маркетологів.

Читайте на ГК:"Роздяглася на пляжі": "гарячі" кадри дружини актора Венсана Касселя (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:"Закриті магазини та комендантська година": від неділі Чехія переходить на п'ятий рівень PES
Читайте на ГК:Український "Щедрик" ще так не звучав. Привітання з висоти Кавказьких гір
загрузка...