1. Новини Закарпаття
  2. >

Винайдено спосіб перегляду YouTube відеороликів без реклами

Користувач порталу Reddit поділився з усім світом простим способом перегляду відеороликів на YouTube без реклами

Користувач порталу Reddit поділився з усім світом простим способом перегляду відеороликів на YouTube без реклами

До речі, цей же спосіб можна використовувати і на інших сайтах, наприклад, читати новини та статті онлайн-видань, які роблять це за передплатою. Ймовірно, цей прийом можна використовувати і для інших цілей в інтернеті, так що багато користувачів зараз пробують знайти йому додаткові застосування.

Користувач під ніком Unicorn4sale розповів, що якщо в повному посиланням на відеоролик поставити dot (крапку) після доменного імені, наприклад, youtube.com./ххх, то відеоролик відкривається без реклами. Після використання цієї лазівки також не з'являтися рекламних роликів в середині трансляції і не потрібно чекати появи кнопки «пропустити рекламу». В даний час в YouTube не прокоментували цю ситуацію і ще не прикрили цей спосіб обходу реклами на сайті.

Читайте на ГК:У світі з'явилась нова зброя, здатна змінити хід війни: що це означає для України?

Для того, щоб на смартфоні скористатися таким способом, потрібно спочатку в браузері вибрати опцію «відкривати сторінку в деськтопній версії».

Щоб прочитати цікаву статтю в онлайн-виданнях - також можна поставити в повному посиланні на статтю крапку після доменного імені і буде відкрита повна публікація без оформлення передплати та реєстрації на ресурси.

Фахівці видання Verge пояснили, що це дійсно помилка розробників сайтів і, ймовірно, вона буде незабаром виправлена фахівцями Google і YouTube, тому що занадто багато користувачів в світі вже про це знають.

Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву
Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот
Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка