1. Новини Закарпаття
  2. >

Номери телефонів користувачів WhatsApp зʼявляються в мережі

Телефонні номери індексіє пошукова система Google

Телефонні номери індексіє пошукова система Google

Незалежний дослідник в області безпеки з Індії виявив, що ряд телефонних номерів, прив'язаних до акаунтів WhatsApp, знаходиться у відкритому доступі, так як їх індексує пошуковий движок Google. Дослідник підрахував, що через пошуковик можна знайти від 29 до 300 тисяч номерів.

Проблема, за словами дослідника, зачіпає користувачів з США, Великобританії, Індії та інших країн. На його думку, витік викликаний впровадженням функції «Click to Chat». Завдяки їй можна додати користувача в свій список контактів, відсканувавши QR-код. Кожному обліковому запису надається унікальний QR-код, який при декодуванні показує URL-адресу на wa.me

Читайте на ГК:Міні-скульптурка Альфреда Нобеля у Стокгольмі: черговий шедевр художника-скульптора із Закарпаття (ФОТО)

Whatsapp використовує chat.whatsapp.com для створення посилань на групові запрошення, а API-інтерфейс відправки повідомлень Whatsapp Web використовує api.whatsapp.com і перенаправляє запит на web.whatsapp.com.

Наприклад, якщо один користувач ділиться цим посиланням з іншим в Twitter, щоб зв'язатися в Whatsapp, то номер запрошеного відобразиться в текстовому вигляді в URL-адресу. Навіть після видалення повідомлення посилання залишиться в мережі, так як бот Google відсканував URL. Таким чином, шахраї і хакери можуть отримати повну інформацію про профіль людини, якщо він не захищений налаштуваннями приватності.

Читайте на ГК:"Роздяглася на пляжі": "гарячі" кадри дружини актора Венсана Касселя (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:"Закриті магазини та комендантська година": від неділі Чехія переходить на п'ятий рівень PES
Читайте на ГК:Український "Щедрик" ще так не звучав. Привітання з висоти Кавказьких гір
загрузка...