1. Новини Закарпаття
  2. >

Програміст розробив гру у вкладці браузера

За механікою це аналог гри T-Rex Runner з біжучим динозавриком

За механікою це аналог гри T-Rex Runner з біжучим динозавриком

Програміст з Австрії Яннік Зіберт (Jannik Siebert) створив просту браузерную гру TitleRun, яка вміщується в заголовку вкладки браузера. Вона схожа на гру з динозавром, яка з'являється в браузерах на базі Chromium, коли немає інтернету. Тільки в TitleRun увесь ігровий всесвіт зменшений до одного рядка, а замість динозавра і перешкод - блокові символи з Unicode. Управління стрибком героя в грі здійснюється клавішами пробіл або Page Up. У поточній версії (1.0.0) швидкість гри TitleRun змінювати не можна. Рекомендовані браузери для гри - Chrome або Firefox.

Читайте на ГК:Був другом і соратником: в Росії помер заступник Путіна

Якщо гравець вдаряється об блочну перешкоду, то він помирає, а гра закінчується. В кінці карти знаходиться відмітка фінішу з прапором ⚑. Після її успішного досягнення в заголовку вкладки відображається напис «Ви перемогли», а також з'являються отримані гравцем ігрові бали.

Хоча в грі в даний час на вибір представлені три різні карти, кожен користувач може створити свою власну карту для гри з допомогою localStorage в своєму браузері і навіть змінити ігрові значки персонажів.

Читайте на ГК:Доставляв воду тисячам людей: під храмом археологи виявили гігантський тунель
Читайте на ГК:Прессекретар президента Чехії одружився з українкою, яку прийняв як біженку
Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 9 листопада для всіх знаків Зодіаку