1. Новини Закарпаття
  2. >

Програміст розробив гру у вкладці браузера

За механікою це аналог гри T-Rex Runner з біжучим динозавриком

За механікою це аналог гри T-Rex Runner з біжучим динозавриком

Програміст з Австрії Яннік Зіберт (Jannik Siebert) створив просту браузерную гру TitleRun, яка вміщується в заголовку вкладки браузера. Вона схожа на гру з динозавром, яка з'являється в браузерах на базі Chromium, коли немає інтернету. Тільки в TitleRun увесь ігровий всесвіт зменшений до одного рядка, а замість динозавра і перешкод - блокові символи з Unicode. Управління стрибком героя в грі здійснюється клавішами пробіл або Page Up. У поточній версії (1.0.0) швидкість гри TitleRun змінювати не можна. Рекомендовані браузери для гри - Chrome або Firefox.

Читайте на ГК:На Марсі над вулканом знову з'явилася дивна хмара (ФОТО)

Якщо гравець вдаряється об блочну перешкоду, то він помирає, а гра закінчується. В кінці карти знаходиться відмітка фінішу з прапором ⚑. Після її успішного досягнення в заголовку вкладки відображається напис «Ви перемогли», а також з'являються отримані гравцем ігрові бали.

Хоча в грі в даний час на вибір представлені три різні карти, кожен користувач може створити свою власну карту для гри з допомогою localStorage в своєму браузері і навіть змінити ігрові значки персонажів.

Читайте на ГК:Євросоюз планує залишити кордони закритими для ряду країн ще, як мінімум, на два тижні
Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи будуть летіти в космос [ВІДЕО]
Читайте на ГК:Павло Дуров в черговий раз розкритикував роботу Apple