1. Новини Закарпаття
  2. >

У Telegram відбувся масштабний збій

Технічна підтримка сервісу намагалася пояснити в позитивному ключі цю ситуацію

Технічна підтримка сервісу намагалася пояснити в позитивному ключі цю ситуацію

З 6 на 7 червня 2020 року в роботі месенджера Telegram стався масштабний збій, який зачепив велику кількість користувачів по всьому світу. Майже протягом години користувачами були зафіксовані такі проблеми з Telegram: не відправлялись повідомлення, не було з'єднання з сервером, не проходила авторизація.

Читайте на ГК:"Globe Soccer Awards": найкращим футболістом століття став Кріштіану Роналду

На сторінці Telegram в соцмережі «ВКонтакте» оперативно було повідомлено, що фахівці в курсі проблеми і працюють над відновленням працездатності сервісу. Через деякий час там же було оголошено, що збій усунутий. Про причини виникнення неполадок в компанії не повідомили.

До того ж представники Telegram в Twitter визнали, що користувачі сервісу, в основному з Європи та Середнього Сходу, зазнавали труднощів зі з'єднанням, але зараз робота месенджера повністю відновлена, а про проблему можна забути.

Читайте на ГК:З'явився рейтинг найкрасивіших чоловіків і жінок (ВІДЕО)

Попередній глобальний збій в роботі Telegram стався в кінці листопада 2019 року. Тоді на неможливість користуватися месенджером протягом декількох годин скаржилися користувачі з України, Росії та інших країн СНД і Західної Європи. Причому у багатьох користувачів спостерігалися сильні затримки у відправленні повідомлень і підвантаження вмісту каналів. Цей збій в роботі сервісу спостерігався як у мобільної, так і в десктопної версії месенджера. В Twitter була така публікація: «Вибачте за проблему, ми тут мігрували сервери на нашу секретну місячну базу».

Читайте на ГК:Помер відомий кутюр`є П`єр Карден (ФОТО)
Читайте на ГК:Гіпс і зайва вага: Лана Дель Рей здивувала фанатів (ФОТО)
Читайте на ГК:Боєць MMA Валері Лоредо показала відверті фото в ліжку (ФОТО)
загрузка...