1. Новини Закарпаття
  2. >

Дослідники з Китаю представляють алгоритм створення портретів людей з малюнків

Команда дослідників з Китайської академії наук представила алгоритм DeepFace, який може створювати реалістичні людські портрети з про-стих малюнків.

Команда дослідників з Китайської академії наук представила алгоритм DeepFace, який може створювати реалістичні людські портрети з про-стих малюнків.

Сучасні методи машинного навчання дозволяють генерувати реалістичні людські обличчя з ескізів, але для використання цих алгоритмів, як правило, необхідно, щоб ескіз був намальований максимально докладно. Алгоритм досягає найбільш реалістичних результатів тільки тоді, коли сам малюнок теж реалістичний.

Читайте на ГК:«Путін намагається використовувати зиму як зброю»: Генсек НАТО впевнений, що президенту РФ не вдасться поставити Україну на коліна

Новий алгоритм китайських дослідників розглядає вхідні ескізи швидше як приблизну основу для синтезу зображення. Цей метод дозволяє генерувати реалістичні особи навіть з грубих, схематичних начерків.

Система складається з трьох основних модулів - CE (Component Embedding), FM (Feature Mapping) і IS (Image Synthesis). Модуль CE окремо вивчає п'ять об'єктів вихідного ескізу - ліве око, праве око, ніс, рот і решту. Модулі FM і IS разом утворюють іншу підмережу і з її допомогою перетворять кожен окремий компонент в реалістичне зображення.

Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 27 листопада для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Трапилась жахлива пожежа: 10 людей згоріло живцем /ВІДЕО, ПОДРОБИЦІ
Читайте на ГК:Лукашенко може постати перед трибуналом: у Європарламенті зробили гучну заяву