1. Новини Закарпаття
  2. >

Дослідники з Китаю представляють алгоритм створення портретів людей з малюнків

Команда дослідників з Китайської академії наук представила алгоритм DeepFace, який може створювати реалістичні людські портрети з про-стих малюнків.

Команда дослідників з Китайської академії наук представила алгоритм DeepFace, який може створювати реалістичні людські портрети з про-стих малюнків.

Сучасні методи машинного навчання дозволяють генерувати реалістичні людські обличчя з ескізів, але для використання цих алгоритмів, як правило, необхідно, щоб ескіз був намальований максимально докладно. Алгоритм досягає найбільш реалістичних результатів тільки тоді, коли сам малюнок теж реалістичний.

Читайте на ГК:Шеф-кухарі із Франції дали рецепт виживання в умовах пандемії

Новий алгоритм китайських дослідників розглядає вхідні ескізи швидше як приблизну основу для синтезу зображення. Цей метод дозволяє генерувати реалістичні особи навіть з грубих, схематичних начерків.

Система складається з трьох основних модулів - CE (Component Embedding), FM (Feature Mapping) і IS (Image Synthesis). Модуль CE окремо вивчає п'ять об'єктів вихідного ескізу - ліве око, праве око, ніс, рот і решту. Модулі FM і IS разом утворюють іншу підмережу і з її допомогою перетворять кожен окремий компонент в реалістичне зображення.

Читайте на ГК:Гороскоп на 31 грудня 2020 для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Масштабний зсув у Норвегії: 10 людей постраждали, 15 – зникли безвісти
Читайте на ГК:Вражаюча спритність: олімпійська чемпіонка зняла штани без допомоги рук (ВІДЕО)

 

загрузка...