1. Новини Закарпаття
  2. >

Павло Дуров знову виступив за розблокування Telegram

Засновник Telegram Павло Дуров закликав владу Росії відмовитися від спроб заблокувати месенджер.

Засновник Telegram Павло Дуров закликав владу Росії відмовитися від спроб заблокувати месенджер.

За словами Дурова, спроби блокування месенджера в Росії почалися два роки тому, ознаменувавши собою боротьбу проти тероризму. Команда Telegram і тоді не підтримувала терористів, а до 2020 року поліпшила безпеку додатку і вдосконалила методи виявлення і видалення екстремістської пропаганди. За даними Telegram-каналу ISIS Watch, кожен місяць в месенджері блокуються десятки тисяч спроб поширити публічні заклики до насильства і терору. У той же час Telegram продовжує зберігати таємницю листування своїх користувачів, що лише доводить, що боротьба з тероризмом і конфіденційність даних не виключають один одного, пише підприємець.

Читайте на ГК:Катерина Кухар засвітила розкішне тіло на Мальдівах (ФОТО)

Дуров розповів, що у Telegram зараз більше 30 мільйонів користувачів в Росії. В кінці 2019 року в місяць месенджером користувалися 20,2 млн російських користувачів старших 12 років, повідомляв Mediascope, поступаючись в популярності тільки WhatsApp (66,7 мільйона) і Viber (36 мільйонів). Всього ж месенджером користуються щомісяця 400 мільйонів чоловік у всьому світі, стверджував Дуров в квітні.

Читайте на ГК:Cутичка двох тигрів в Індії потрапила на відео (ВІДЕО)

«Сподіваюся, що облік світової практики і специфіки сучасних технологій допоможе російським законодавцям поєднати ці два завдання. Зі свого боку буду продовжувати підтримувати подібні ініціативи », - написав засновник месенджера.

Читайте на ГК:У Чехії відкрилися ресторани і паби на знак протесту проти обмежень
Читайте на ГК:У США зірвали джек-пот в 3 млрд
Читайте на ГК:Демі Роуз з бананом розбурхала фанатів (ФОТО)
загрузка...